Luxusní povlečení Stella Ateliers

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Akční nabídky

Luxusní přikrývky z ovčí vlny

Přikrývky z ovčí vlny jsou mezi zákazníky velice oblíbené, a to především díky svým unikátním vlastnostem. Vlněné přikrývky se vyznačují vysokou schopností termoregulace a dlouhou životností. Jsou vhodné i pro osoby trpící alergiemi a astmatem. ... zobrazit více >

Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Zobrazeno: 1 - 1 z 1

Přikrývka Woolmex Přikrývka Woolmex

Přikrývka Woolmex

kód: 752 / 755

3 120,- Kč (včetně DPH)

Luxusní přikrývky z ovčí vlny

Nechte se hýčkat přikrývkou z ovčí vlny. Uvidíte, že vám vaše tělo bude vděčné. Je to tak jednoduché, dopřát si klidný a zdravý spánek v náruči vlněné přikrývky.

Co můžete od přikrývek z ovčí vlny očekávat?

Luxusní přikrývky z ovčí vlny efektivně zabraňují nadměrnému pocení, výrazně pohlcují vodu i pot, a tak zajišťují svým uživatelům ideální tepelný komfort během zimních i letních měsíců. Protože je ovčí vlna zpracovávána velmi šetrně, jsou vlněné přikrývky vysoce kvalitní a neztrácejí nic z pozitivních atributů materiálu. Přítomný lanolín (někdy také vlnotuk) chrání před bakteriemi a dalšími mikroorganismy. Lanolín z ovčí vlny také zvyšuje celkovou odolnost a životnost vlny, protože zabraňuje jejímu lámání.

Na lidské tělo, respektive na lidskou pokožku, má ovčí vlna protizánětlivé účinky, je hebká na dotek a zklidňuje podrážděná místa.

Jaké přikrývky z ovčí vlny pro vás máme připravené?

Na našem e-shopu najdete přikrývky ze 100% bavlny na povrchu, vyplněné 100% ovčí vlnou Wool-line. Díky tomu přikrývky nezpůsobí zdravotní komplikace alergikům ani astmatikům. Také náročnějším zákazníkům, kteří vyžadují nekompromisní luxus, vyjdeme vstříc. Nabízíme exkluzivní a prémiové přikrývky z ovčí vlny Vabal z řady Charisma.

Využíváme rovněž patentovanou výplňovou hmotu Licier, kterou dosud žádný jiný výrobce nepoužil.

Přikrývky jsou dostupné v rozměrech 135 × 200 nebo 135 × 220 cm a ošetřují se chemickým čištěním (tetrachloreten) nebo praním.

Kvalitní spánek vám zajistí také luxusní bavlněné povlečení a prostěradla z naší nabídky. Přikrývky můžete doplnit o polštáře z ovčí vlny. V nabídce máme také péřové přikrývky a přikrývky z dutého vlákna.

Poskytujeme i služby zakázkového šití nebo digitální potisk povlečení vámi zvoleným motivem. Více informací o našich produktech a službách se dozvíte v blogu nebo v praktických radách.

zn: