Luxusní povlečení Stella Ateliers

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Akční nabídky

Luxusní přikrývky z ovčí vlny

Přikrývky z ovčí vlny jsou mezi zákazníky velice oblíbené, a to především díky svým unikátním vlastnostem. Vlněné přikrývky se vyznačují vysokou termoregulací, takže velmi efektivně zabraňují nadměrnému pocení, výrazně pohlcují vodu i pot, a tak zajišťují svým uživatelům ideální tepelný komfort během zimních, ale také během letních měsíců. Nechte se hýčkat přikrývkou z ovčí vlny. Uvidíte, že vám vaše tělo bude vděčné. Je to tak jednoduché, dopřát si klidný a zdravý spánek. Přikrývky z ovčí vlny jsou vhodné i pro osoby trpící alergiemi a astmatem.

zobrazit více >

Ovčí vlna – ideální výplň přikrývek

Protože je ovčí vlna zpracovávána velmi šetrně, jsou vlněné přikrývky vysoce kvalitní a neztrácejí nic z pozitivních atributů materiálu. Přítomný lanolín (někdy také vlnotuk) vás ochrání před bakteriemi a dalšími mikroorganismy. Lanolín z ovčí vlny také zvyšuje celkovou odolnost a životnost vlny, protože zabraňuje jejímu lámání.

Na lidské tělo, respektive na lidskou pokožku, má ovčí vlna protizánětlivé účinky, je hebká na dotek a zklidňuje podrážděná místa.

Na našem e-shopu najdete přikrývky ze 100% bavlny na povrchu a vyplněné 100% ovčí vlnou Wool-line. Díky tomu přikrývky nezpůsobí zdravotní komplikace alergikům ani astmatikům. Také náročnějším zákazníkům, kteří vyžadují nekompromisní luxus, vyjdeme vstříc. Nabízíme rovněž exkluzivní a prémiové přikrývky z ovčí vlny z řady Charisma.

Využíváme rovněž patentovanou výplňovou hmotu Licier, kterou dosud žádný jiný výrobce nepoužil.

Jedinečné postupy výroby tvoří unikátní produkty, které si jednoduše zamilujete.

Rozměry a údržba přikrývek z ovčí vlny

Přikrývky jsou dostupné v rozměrech 135 × 200 nebo 135 × 220 cm a ošetřují se chemickým čištěním (tetrachloreten) nebo praním.

Nevíte si rady? Ptejte se

Pokud si nebudete vědět rady ohledně konkrétního výběru, čištění nebo údržby vlněných a prošívaných přikrývek z ovčí vlny, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Poskytneme vám profesionální servis, ať už jde o cokoli.

Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Zobrazeno: 1 - 1 z 1

Sleva 10%
Přikrývka Woolmex Přikrývka Woolmex

Přikrývka Woolmex

kód: 752 / 755

2 077,- Kč (včetně DPH)

2308,- Kč