Luxusní povlečení Stella Ateliers

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Povlečení s vlastním potiskem - tisk na zakázku

Cena

Akční nabídky

Povlečení s vlastním potiskem - tisk na zakázku

Digitální tisk s Vaší vlastní fotografií nebo s vlastním motivem /designem.
Připraveny jsou pro Vás dvě šablony,kam stačí vložit Vaše foto a máte originální ložní prádlo s potiskem na zakázku. zobrazit více >

Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Zobrazeno: 1 - 4 z 4

INDIVIDUAL tisk INDIVIDUAL tisk

INDIVIDUAL tisk

kód: 1111/1111 - 1mb

Povlečení NEWS Povlečení NEWS

Povlečení NEWS

kód: 7773/0000

3 900,- Kč (včetně DPH)

Povlečení WANTED - kresba Povlečení WANTED - kresba

Povlečení WANTED - kresba

kód: 7771/230

4 900,- Kč (včetně DPH)

Povlečení WANTED - real foto Povlečení WANTED - real foto

Povlečení WANTED - real foto

kód: 7772/ 230 - 999

3 900,- Kč (včetně DPH)

Povlečení s vlastním potiskem - tisk na zakázku

Hledáte originální a současně praktický dárek pro svého blízkého či přítele? Nebo chcete usínat v peřinách, které nemá v ložnici nikdo jiný? Objednejte si luxusní povlečení s vlastním potiskem, na zakázku a přesně podle vašich představ. Jistě, ložní povlečení rozhodně nepatří mezi TOP dárky, které si přejeme k narozeninám, nebo o něj rok co rok píšeme Ježíškovi. Ale právě díky unikátnímu potisku se z obyčejného povlečení stane dar, který obdarovaný rozhodně nečeká. Nebo vás už nudí běžné a stále se opakující motivy povlečení v obchodech? Dejte si na povlečení vlastní potisk, možnosti jsou nepřeberné a záleží jen na vás, co se vám líbí a v čem chcete odpočívat. Potisk povlečení na zakázku realizujeme na základě vámi zaslaného designu. Může se jednat o fotografii nebo obrázek, takže lze vytisknout opravdu cokoli. Pokud nemáte jasnou představu, nechte se inspirovat našimi šablonami, do kterých jednoduše vložíte vybrané foto a originálnípovlečení je na světě.  Povlečení s vlastním potiskem je vyráběno pouze z nejkvalitnějších materiálů, konkrétně se jedná o dlouhovláknou egyptskou mako bavlnu, která se dále zpracovává do saténových tkanin (Mako satén). Takto připravené příze dále prochází zušlechťovacím procesem zvaným mercerace. Ten dodá tkanině vyšší pevnost, měkkost, hebkost, lesk podobný hedvábí a větší přídržnost barviv. Potisk povlečení je prováděn moderní digitální technologií, nemusíte se tedy obávat o jeho brzké opotřebení.

Z Vaší metráže Vám můžeme ušít, co si budete přát. Pro názornost na jednu ložní soupravu je spotřeba cca 6-7 běžných metrů látky. Přesná spotřeba záleží na motivu. Pokud tedy máte zájem o šití povlečení na zakázku dle Vašich představ, neváhejte a kontaktujte nás! Nabízíme také digitální tisk několika technologiemi.