O nás

Naše rodinná firma s dlouholetou tradicí je založena na myšlence toho, že každý z nás se chce co nejlépe vyspat, a právě na vašem spánku nám záleží. Víte, že každý z nás stráví až třetinu života v posteli? Proč si neudělat tyto chvíle o něco příjemnější díky výjimečnému ložnímu prádlu.

Luxusní povlečení Stella Ateliers je ušité v Česku. Naše šikovné a zkušené švadleny si v příbramské dílně dávají záležet na každém detailu, aby byl výsledek dokonalý.

Kvalitní bavlna a jemné příze jsou základ

K výrobě ložního prádla využíváme bavlněnou surovinu nejvyšší kvality dostupné na trhu. Používá se dlouhovlákenná ručně sbíraná Mako bavlna s velmi nízkým procentem rostlinného znečištění. Při výrobě vlastní příze pro povlečení se v procesu česání, které je hlavním technologickým měřítkem výroby příze, uplatňuje princip tzv. super česané příze, která nemá více než 20 % výčesku skládajícího se z nezralých, polámaných, kratších a mechanicky poškozených vláken.

Tkaniny a pleteniny z pravé egyptské Mako bavlny

Připravená příze se dále zpracovává do tradičních saténových a damaškových tkanin a jerseyových pletenin, ze kterých se vyrábí naše ložní povlečení. Příze pro saténové a damaškové tkaniny prochází zušlechťovacím procesem mercerace, která dodává výrobkům vyšší pevnost, lepší afinitu k barvivům, zajišťuje lesk podobný hedvábí a příjemnější omak. Mezi další zušlechťovací procesy, kterými příze procházejí, jsou kalandrování a sanforizace.

Dodávaný tkaný satén, pletený interlockový jersey (oboulícní úplet) a brokát-damašek tkaný na speciálním žakárovém ústrojí se dále bělí, barví, potiskují a upravují pod dohledem odborníků a v každém stupni výroby jsou kontrolovány parametry určující spotřebitelské vlastnosti.

Objevte výhody našeho povlečení

Luxusní ložní prádlo z naší nabídky není jen tak nějaké povlečení. Svou oblibu si získává svými příjemnými vlastnostmi, které vás potěší každý den:

  • vzhledově stabilní, zachovává si brilantnost barev,

  • povrch zůstává i po několikanásobném vyprání stále stejný,

  • i tvarově stálé, což ocení i ti nejnáročnější zákazníci,

  • povlečení jersey není nutné žehlit,

  • bavlněné povlečení je krásně prodyšné,

  • bavlna má výborné termoregulační schopnosti.

Rádi bychom připomněli, že pro vás vyrábíme také jednolícní úpletová prostěradla z česané bavlny, která barevně ladí k nabídce ložního prádla.

V naší nabídce objevíte i speciální povlečení z BIO bavlny, cirkulární/udržitelné povlečení i ložní prádlo z dalších materiálů. Vše doplňuje nabídka přehozů a plédů, přikrývek, polštářů, dekoračních povláčků, županů, nočního prádla a dalšího sortimentu.

Kvalitní a krásné povlečení oceníte každý den

Kvalita je jedním z měřítek, podle kterých si náročný uživatel povlečení vybírá. V naší nabídce najdete produkty splňující přísné požadavky na kvalitu Oeko-Tex® Standard.

I vzhled povlečení podléhá módním trendům, které bedlivě sledujeme a vždy je najdete v našich nových kolekcích, které představujeme na našem webu každý rok na jaře a na podzim.

Věříme, že u nás najdete právě to povlečení ze kterého se vám nebude chtít vstát... a spánek v něm bude odměnou.

Zpět do obchodu