Luxusní povlečení Stella Ateliers

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Luxusní péřové přikrývky

Cena

Akční nabídky

Luxusní péřové přikrývky

Dopřejte si nerušený a klidný spánek. Péřové přikrývky jsou ideální pro každodenní použití a díky vysoké odolnosti vám vydrží po velmi dlouhou dobu. Užijte si pohodlí, které si zasloužíte každý den. Peří v současnosti představuje opět velmi oblíbený materiál. A to především proto, že díky moderním technologiím a postupům výroby mají dnešní péřové přikrývky širokou škálu pozitivních vlastností, které nyní oceníte vy, vaše rodina, dokonce i děti. Péřové přikrývky oplývají vysokou životností, a i když je budete častěji prát, neztratí své vlastnosti. Peří naše tělo dokáže dokonale zahřát, pohlcuje vlhkost a odvádí ji od těla.

zobrazit více >

Letní nebo zimní péřová přikrývka

Peří jakožto přírodní materiál mnohem lépe udržuje teplo a perfektně pohlcuje vlhkost. Ideálně se tak hodí do zimních měsíců nebo chladnějších místností, ale díky našemu e-shopu si vyberete přikrývky, které využijete celoročně. Je libo letní péřovou přikrývku? Chcete se zchladit v letních měsících? U nás žádný problém.

Naše péřové přikrývky jsou vzdušné a lehké

Oproti „tradičním“ péřovým přikrývkám u nás najdete vzdušné a lehké přikrývky, které díky svým tvarovým vlastnostem dokonale přilnou k vašemu tělu. V současnosti si mohou péřovou přikrývku pořídit také lidé trpící alergiemi. Špičkové zpracování zajistí dlouhou životnost a extrémně pevné švy a precizní šití eliminuje nepříjemné vylétávání peří nebo prachu.

Údržba péřové přikrývky

Oproti jiným typům se péřové přikrývky velmi jednoduše udržují. Kromě větrání je zapotřebí pouze speciální prací prostředek.

Naše nabídka

Nabízíme běžné prošívané přikrývky, které mají pravidelný rozměr a díky své lehkosti jsou vhodné pro letní měsíce. Pokud nechcete dělat kompromisy ohledně ročních období, vyberte si například některou z našich celoročních péřových přikrývek z husího peří, prachového peří nebo kombinace v různém poměru, včetně 100% husího peří. Pro milovníky elegantních kousků nabízíme také přikrývky s lesklými proužky či originálními vzory, které mají správný stylový šmrnc. Pro milovníky luxusu nabízíme unikátní a extra jemnou kašmírskou vlnu. Díky široké nabídce rozměrů (140 × 200, 140 × 220, 200 × 200 apod.), si zajisté vybere každý.

Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Zobrazeno: 1 - 5 z 5

Sleva 10%
Celoroční přikrývka Andrepa Celoroční přikrývka Andrepa

Celoroční přikrývka Andrepa

kód: 0001 / P

2 880,- Kč (včetně DPH)

3200,- Kč

Sleva 10%
Celoroční přikrývka Batist bílý Celoroční přikrývka Batist bílý

Celoroční přikrývka Batist bílý

kód: 0002 / P

3 861,- Kč (včetně DPH)

4290,- Kč

Sleva 10%
Celoroční přikrývka Mako kepr Celoroční přikrývka Mako kepr

Celoroční přikrývka Mako kepr

kód: 0003 / P

6 021,- Kč (včetně DPH)

6690,- Kč

Sleva 10%
Celoroční přikrývka Satén kostička Celoroční přikrývka Satén kostička

Celoroční přikrývka Satén kostička

kód: 0004 / P

8 361,- Kč (včetně DPH)

9290,- Kč

Sleva 10%
Celoroční přikrývka Batist s kašmírem Celoroční přikrývka Batist s kašmírem

Celoroční přikrývka Batist s kašmírem

kód: 0005 / P

14 661,- Kč (včetně DPH)

16290,- Kč