Luxusní povlečení Stella Ateliers

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Akční nabídky

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese obchod@ateliers-stella.cz.

Luxusní péřové přikrývky

Péřové přikrývky jsou ideální pro každodenní použití. Díky vysoké odolnosti vám vydrží po velmi dlouhou dobu, a i když je budete častěji prát, neztratí své vlastnosti. Peří naše tělo dokáže dokonale zahřát, pohlcuje vlhkost a odvádí ji od těla. ... zobrazit více >

Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Zobrazeno: 1 - 0 z 0

Luxusní péřové přikrývky

Díky moderním technologiím a postupům výroby mají dnešní péřové přikrývky širokou škálu pozitivních vlastností.

Co vám péřové přikrývky nabízejí?

Peří jakožto přírodní materiál mnohem lépe udržuje teplo a perfektně pohlcuje vlhkost. Ideálně se hodí do zimních měsíců nebo chladnějších místností. Své využití ale najdou i v létě. Oproti jiným typům se péřové přikrývky velmi jednoduše udržují. Kromě větrání je zapotřebí pouze speciální prací prostředek.

Jaké péřové přikrývky pro vás máme připravené?

Oproti „tradičním“ péřovým přikrývkám u nás najdete vzdušné a lehké přikrývky, které díky svým tvarovým vlastnostem dokonale přilnou k vašemu tělu. V současnosti si mohou luxusní péřovou přikrývku pořídit také lidé trpící alergiemi. Špičkové zpracování zajistí dlouhou životnost a extrémně pevné švy a precizní šití eliminuje nepříjemné vylétávání peří.

Nabízíme běžné prošívané přikrývky, které mají pravidelný rozměr a díky své lehkosti jsou vhodné pro letní měsíce. Pokud nechcete dělat kompromisy ohledně ročních období, vyberte si například některou z našich celoročních péřových přikrývek z husího peří, prachového peří nebo jejich kombinace v různém poměru. Pro milovníky elegantních kousků nabízíme také přikrývky s lesklými proužky, originálními vzory nebo s povrchem z extra jemné kašmírské vlny. Díky široké nabídce rozměrů (140 × 200, 140 × 220, 200 × 200 apod.), si zajisté vybere každý.

K péřovým přikrývkám se výborně hodí péřové polštářeluxusní bavlněné povlečení a prostěradla z naší nabídky. V nabídce máme také přikrývky z dutého vlákna a přikrývky z ovčí vlny.

Naše služby zahrnují také digitální potisk podle zvoleného motivu a zakázkové šití. Další informace o produktech a službách naleznete v blogu nebo v sekci Praktické rady.

zn: