x

Přihlášení:

Registrace

STELLA LÉTO 2023

Prohlédněte si luxusní povlečení z nové letní kolekce, která je plná neokoukaných motivů, elegantních barev a vysoké kvality, na kterou jste u nás zvyklí. Novou kolekcí STELLA LÉTO 2023 potěšíme všechny milovníky květinových motivů, příznivce abstraktních vzorů nebo vyznavače jednobarevného ložního prádla. Těšit se můžete na provedení Mako jersey a Mako satén z pravé egyptské bavlny.

Produkty

FILTROVÁNÍ PRODUKTŮ

V této kategorii je celkem 19 produktů.

Seřazení:

Produktů na stránku:

zavřít

Barva

Rozměry

Materiál

Vzory

Inspirujte se ve Stella magazínu

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Spánek hraje velice důležitou roli v našem životě a kvalitní povlečení může být klíčem k optimálnímu odpočinku. S našimi tipy budete schopni vybrat povlečení, které nejen skvěle doplní váš interiér, ale také poskytne maximální pohodlí pro váš spánek.

Materiál je základ

Jedním z nejdůležitějších faktorů, který byste měli během výběru povlečení zvážit, je materiál. Existuje nepřeberné množství materiálů, těmi nejlepšími však zůstávají přírodní vlákna, zejména ta bavlněná. Bavlněné povlečení totiž narozdíl od většiny syn...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Luxusní jarní povlečení: Inspirace pro vaši ložnici

Připravte se s námi na jaro, kdy se probouzí nejen příroda, ale i naše domovy. Jaro nám přináší nejen první teplé sluneční paprsky a rozkvétající květiny, ale také jedinečnou příležitost vytvořit zcela novou atmosféru v naší ložnici.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Dovolte pokožce dýchat i během noci díky luxusnímu bavlněnému povlečení

To, jak se cítíte během noci, výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho spánku. Pokud se ve spánku potíte nebo je vám zima, je šance, že se dobře vyspíte, malá. Víte, že povlečení může vhodně podpořit termoregulaci těla během noci a tím přispět k lepšímu spánku?

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >