Luxusní povlečení Stella Ateliers

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Akční nabídky

Zdravotní anatomické polštáře IVORIMATEX

Vyzkoušejte luxusní zdravotní polštáře a dejte sbohem nepohodlnému spánku a bolestem krční páteře. Spaní na zdravotním polštáři si mohou dopřát muži i ženy všech věkových kategorií, a i děti se na zdravotních polštářích vyspí pěkně do růžova. zobrazit více >

Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Zobrazeno: 1 - 1 z 1

Polštář Abrazame

Polštář Abrazame

kód: 12/00052

890,- Kč (včetně DPH)

Zdravotní anatomické polštáře IVORIMATEX

Myslete na své zdraví a pořiďte si zdravotní polštář. Anatomicky tvarované nebo klasické zdravotní polštáře poskytují během spánku oporu celé hlavě, a především krční páteři.

Čím vás luxusní zdravotní polštáře potěší?

Zdravotní polštáře jsou navrženy tak, aby působily pozitivně na náš organismus. Podle toho, jaká je vaše nejčastější poloha při spánku vyberte i tvar zdravotního polštáře. Při spánku na zádech můžete zvolit vyšší polštář, pokud spíte raději na břiše, sáhněte po nižším zdravotním polštář.

Jaké zdravotní polštáře naleznete v naší nabídce?

Připravili jsme pro vás nabídku luxusních zdravotních polštářů, mezi kterými najdete jak klasické tvary, tak speciální zdravotní polštáře vhodné pro těhotné ženy, kojence i děti. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů a výplní.

Anatomické zdravotní polštáře IVORIMATEX

Ivorimatex je španělský rodinný podnik působící více než 70 let a své úsilí soustředí na poskytování vysoce kvalitních výrobků za konkurenceschopné ceny. K výrobě zdravotních polštářů má firma vysoce kvalifikované pracovní síly ve výzkumu, designu a výrobních systémech. Pro výrobu produktů se používají moderní a inovativní materiály, které nepoškozují životní prostředí. Výběrem vhodného anatomického polštáře můžete Vaší krční páteři velmi odlehčit.

 

nabídce máme také polštáře z dutého vlákna a ovčí vlny.

Zdravotní polštáře doplňte například měkkými přikrývkami. Vše poté zahalte do luxusního bavlněného povlečení a matraci oblékněte do některého z kvalitních bavlněných prostěradel.

Věnujeme se rovněž zakázkovému šití a digitálnímu potisku povlečení podle motivu vybraného zákazníkem.

Více informací o našich službách a produktech naleznete v Praktických radách, sekci O nás nebo na blogu.