Luxusní povlečení Stella Ateliers

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Luxusní polštáře

Cena

Akční nabídky

Luxusní polštáře

Výběrem správného polštáře docílíte toho, že váš spánek bude kvalitnější. U nás si můžete vybrat ze 4 různých typů polštářů. Mohou být buď z dutého vlákna, ovčí vlny, péřové nebo anatomické. Vyberte takový, který vám poskytne dostatek pohodlí pro odpočinek. zobrazit více >

Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Zobrazeno: 1 - 5 z 5

Polštář Medizone EXTRA Antialergický Polštář Medizone EXTRA Antialergický

Polštář Medizone EXTRA Antialergický

kód: 797

1 216,- Kč (včetně DPH)

Polštář Stillus Polštář Stillus

Polštář Stillus

kód: 737

1 118,- Kč (včetně DPH)

Polštář Woolmex Polštář Woolmex

Polštář Woolmex

kód: 753

1 388,- Kč (včetně DPH)

Polštář Axel Antialergický Polštář Axel Antialergický

Polštář Axel Antialergický

kód: 739

712,- Kč (včetně DPH)

Polštářek  Littel Princess Polštářek  Littel Princess

Polštářek Littel Princess

kód: 779

630,- Kč (včetně DPH)

Luxusní polštáře

Kvalitní polštář, který vám má být skutečně přínosný, musí být nejen pohodlný, ale měl by být vhodný pro zdravý spánek.

Podle čeho vybrat správný polštář?

Měl by splňovat určité požadavky – podepírat páteř v její přirozené poloze a přizpůsobit se vaší oblíbené poloze ve spánku. Jestliže máte vy nebo vaši blízcí alergii, vybírejte polštáře z hypoalergenních materiálů a takové, které odolávají roztočům. Pozornost věnujte jak typu výplně, tak tvaru a rozměrům polštáře. Při problémech s krční páteří volte polštáře z paměťové pěny.

Jaké polštáře najdete v naší nabídce?

Nabízíme pouze luxusní polštáře, a to od prověřených značek Vabal, Janovský a IVORIMATEX.

Vybírejte luxusní polštáře ve 4 různých provedeních:

- luxusní péřové polštáře – jsou krásně měkké a nadýchané, dlouho vydrží a dají se prát. K péřovým polštářům se budou skvěle hodit přikrývky z husího peří z naší nabídky.

- luxusní polštáře z ovčí vlny – polštáře z ovčí vlny se pyšní zejména tím, jak jsou na dotek příjemné. Navíc poskytují dobrou oporu páteři a velmi dlouho vydrží. Ovčí vlna také velmi dobře odvádí vlhkost od těla, hřeje a má samočistící účinky, protože obsahuje lanolin.

- luxusní polštáře z dutého vlákna polštáře naplněné dutým vláknem (100 % PES) jsou příjemné, drží tvar a jejich údržba je snadná, protože se dají prát. Jestliže si pod hlavou polštář různě mačkáte a upravujete, mohou se časem začít tvořit chuchvalce. Tyto polštáře z dutého vlákna jsou ideální volbou pro alergiky.

- luxusní zdravotní (anatomické) polštáře – polštáře z paměťové pěny jsou vyrobené ze speciálního pěnového materiálu. Ten reaguje na teplo a přizpůsobí se tvaru vaší hlavy a šíje. Díky tomu se vám nedeformují obratle ani nebolí záda.

Zvolit si můžete mezi rozměry 50 x 70 nebo 70 x 90 cm a máme také polštáře do dětské postýlky v rozměru 45 x 60 cm. U některých typů polštářů lze regulovat množství výplně pomocí praktického zipu nebo využít prací vak na zip, který ulehčuje manipulaci s polštářem během praní. Polštáře skvěle padnou do luxusního povlečení, které najdete na našich stránkách také. V nabídce nechybí ani přikrývky.

K našim službám patří také zakázkové šití a digitální potisk povlečení vlastním motivem.

Více o nabídce, produktech i našich službách se dočtete v našem blogu, v sekci Praktické rady nebo v konkrétní kategorii našeho e-shopu.