Luxusní povlečení Stella Ateliers

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Akční nabídky

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese obchod@ateliers-stella.cz.

Bavlno - lněné povlečení NATURE

Povlečení NATURE je ložní prádlo vyrobené ze směsi 100% česaných přírodních vláken v BIO kvalitě. Kombinace bavlny a lnu dodává tkaninám skvělé vlastnosti, a přitom zachovává vysoký standard kvality. Díky obsahu lněných vláken je povlečení vysoce savé, ale přitom ... zobrazit více >

Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Zobrazeno: 1 - 0 z 0

Bavlno - lněné povlečení NATURE

Povlečení NATURE je ložní prádlo vyrobené ze směsi 100% česaných přírodních vláken v BIO kvalitě. Kombinace bavlny a lnu dodává tkaninám skvělé vlastnosti, a přitom zachovává vysoký standard kvality.

Ložní lněné povlečení NATURE disponuje certifikací danou předními světovými standardy pro zpracování textilií z ekologicky vyráběných vláken (tzv. GOTS certifikát zaručuje ekologickou čistotu výroby i samotných výrobků). Povlečení NATURE nadchne každého, kdo je příznivcem šetrného stylu života.

Čím vás povlečení NATURE z bavlny a lnu potěší?

Stejně jako bavlněné povlečení, i luxusní ložní prádlo z bavlny a lnu vám přináší výhody, které od kvalitního povlečení očekáváte. Díky obsahu lněných vláken je povlečení vysoce savé, ale přitom v sobě vlhkost neuzavírá, naopak ji opět propouští do okolí. Pod lněným povlečením NATURE se tak nebudete nepříjemně potit a v zimě i v létě se pod ním budete cítit příjemně díky schopnosti vyrovnávání teplot. Tkanina je navíc krásně měkká a příjemná na dotek.

Jaké povlečení NATURE pro vás máme nachystané?

Luxusní povlečení NATURE v kolekci Stella Ateliers je úžasným způsobem, jak být ještě blíž k přírodě. Jemné odstíny bílé a béžové se hodí do všech ložnic a doplní styl klasický, moderní i rustikální.

K povlečení Nature doporučujeme saténová a jersey prostěradla z naší nabídky.

V případě zájmu o zakázkové šití nás neváhejte kontaktovat. Rádi pro vás zajistíme také potisk povlečení vlastním motivem.

Více o používaných přízích si můžete přečíst na našem blogu nebo v sekci Praktické rady.