Luxusní povlečení Stella Ateliers

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Akční nabídky

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese obchod@ateliers-stella.cz.

Hedvábné povlečení

Jedním z nejluxusnějších materiálů, z nichž se vyrábí ložní povlečení, je hedvábí. Povlečení z hedvábí není v českých domovech běžnou záležitostí, ale jedná se skutečně o exkluzivní produkt, který je určený pro ty nejnáročnější zákazníky, vyžadující nejvyšší kvalitu ... zobrazit více >

Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Zobrazeno: 1 - 0 z 0

Hedvábné povlečení

Jedním z nejluxusnějších materiálů, z nichž se vyrábí ložní povlečení, je hedvábí. Povlečení z hedvábí není v českých domovech běžnou záležitostí, ale jedná se skutečně o exkluzivní produkt, který je určený pro ty nejnáročnější zákazníky, vyžadující nejvyšší kvalitu bez kompromisů.

Hedvábné ložní povlečení si můžete zakoupit i v našem internetovém obchodě, kde nabízíme hedvábné ložní prádlo od nejlepších světových výrobců, jako je např. Curt Bauer.

Luxusní hedvábné povlečení

Povlečení z hedvábí si v našem e-shopu můžete zakoupit nejen na tradiční rozměry 140 x 200 cm a 70 x 90 cm, ale i ve větších velikostech – 200 x 200 cm nebo 240 x 220 cm. Objednat si lze i samostatné povlečení na polštáře, a sice v rozměrech 80 x 80 cm nebo 40 x 80 cm. V nabídce máme i hedvábné povlečení pro polštáře s rámečkem (rozměry 50 x 50 a 40 x 40 cm). Pro výrobu povlečení je použito 100 % hedvábí a stejně jako u jiných materiálů je zde praktické zapínání zipem.

Výhody povlečení z hedvábí

Hedvábné povlečení patří mezi to nejlepší, co si do svého bytu či domu můžete dopřát. Ložní povlečení z hedvábí je na omak měkké a hladké, příjemně chladivé, saje pot a vyznačuje se vysokým leskem. Díky svým vlastnostem je vhodné i pro osoby trpící astmatem, pro něž jsou některé jiné látky nevhodné. Velkou předností hedvábného povlečení je i to, že je ideální jak pro léto, tak pro zimu – zatímco v letních měsících příjemně chladí, v zimě naopak člověka zahřeje.

Výroba pravého hedvábí

Pravé přírodní hedvábí se většinou vyrábí z výměšku žláz bource morušového (nočního motýla). Z nich se po ztuhnutí udělají tenká vlákna, ze kterých si pak motýl vytvoří kuklu. Jejím rozvinutím pak vznikne hedvábné vlákno, které je opravdu dlouhé – jeho délka se běžně pohybuje mezi 300 až 900 metry. Původem pochází hedvábí z Číny, která je stále jeho největším producentem, za ní pak následuje Indie a Uzbekistán.

K hedvábnému povlečení doporučujeme naše bavlněná saténová a jersey prostěradla.

Zajišťujeme také zakázkové šití a potisk povlečení vlastním motivem.