Luxusní povlečení Stella Ateliers

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Akční nabídky

Jersey - bavlněný

Bavlněný Jersey patří mezi nejoblíbenější materiály v naší nabídce. Jeho základem je speciálně upravená příze. Pletený interlokový Jersey je dodáván ve vysoké gramáži 140 g/m2. Tkanina prochází zpracováním pod přísným dohledem specialistů. Postupně se bělí, barví a potiskuje. Odborníci ve všech stádiích výroby dozorují, zda parametry kvality odpovídají těm, které pro své zákazníky vyžadujeme. Díky tomuto náročnému a důkladnému systému kontroly jsme si vždy jistí, že Vám u našeho povlečení bavlněný Jersey garantujeme nejvyšší možnou kvalitu. zobrazit více >

Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Zobrazeno: 1 - 5 z 5

Povlečení STARLET Povlečení STARLET

Povlečení STARLET

kód: 5115/625

Materiál: Jersey - bavlněný

1 570,- Kč (včetně DPH)

Povlečení USA Povlečení USA

Povlečení USA

kód: 5107/655

Materiál: Jersey - bavlněný

1 570,- Kč (včetně DPH)

Povlečení REINDEER Povlečení REINDEER

Povlečení REINDEER

kód: 5116/110

Materiál: Jersey - bavlněný

1 570,- Kč (včetně DPH)

Povlečení GB Povlečení GB

Povlečení GB

kód: 5108/930

Materiál: Jersey - bavlněný

1 570,- Kč (včetně DPH)

Povlečení SEA WORLD Povlečení SEA WORLD

Povlečení SEA WORLD

kód: 5114/160

Materiál: Jersey - bavlněný

1 570,- Kč (včetně DPH)

Jersey - bavlněný

Tajemství bavlněného Jerseye

Bavlněný Jersey je oboulícní úplet, který nevyžaduje žehlení. Je to čistě přírodní produkt, který je nadmíru příjemný k lidské pokožce. Potěší Vás svou snadnou údržbou. Je to jedna z nejhebčích látek, kterou je možné z bavlny získat. Ačkoli je to zcela přírodní látka, je významně jemnější než standardní tkaná bavlna.

Upletli jsme Vám úplet

Bavlněný Jersey je díky pletení na rubu a líci odlišný. Rub je tvořen úzkými očky, líc je z úzkých svislých čárek. Díky tomuto použitému způsobu výroby získává bavlněný Jersey nebývalou prodyšnost a zároveň skvěle saje vlhkost. Nabízí navíc vynikající regulaci tepla.

Každé posteli na míru

Máte doma několik rozdílných peřin a obáváte se, že Vám míry vybraného bavlněného Jersey povlečení nebudou vyhovovat? Buďte zcela bez starostí, v naší nabídce najdete všechny standardní i méně časté rozměry. Nabízíme luxusní povlečení s mírami 135x200 cm, 135x220 cm, 200x200 cm, 200x220 cm, 240x200 cm, 240x220 cm, ale i povlečení do dětských postýlek 90x130 cm. To oceníte, pokud máte dětskou postýlku umístěnou v ložnici. Celá rodina může mít stejné ložní prádlo a ložnice bude dokonale sladěná.

Barvy, vzory, potisky

Ceníme si originality našich zákazníků a snažíme se vycházet vstříc všem Vašim přáním. Výsledkem toho je rozsáhlá a originální kolekce rozmanitých a různobarevných povlečení. Vybírat můžete z klasických květinových vzorů v moderním kabátku, z oblíbených geometrických tvarů nebo z abstraktních obrazců v nejrůznějších barevných provedeních.

Stačí vyprat a máte hotovo!                                          

Nebojte se náročné údržby. Bavlněné povlečení Jersey vyperete, lehce odstředíte a usušíte a to je vše! Žádné namáhavé žehlení Vás nečeká. Bavlněný Jersey je úplet a díky tomu je konstrukčně odlišný od tkaniny. Ložní povlečení je přirozeně a trvale pružné bez nutnosti přidávání elastických umělých vláken.

Čím Vás bavlněný Jersey potěší?

Toto luxusní ložní povlečení je hebké a příjemné na dotek. Také je dokonale splývavé a Vaše postel bude vypadat jako ze škatulky i bez žehlení. Údržba snad ani nemůže být jednodušší.  Ložní prádlo z bavlněného Jerseye můžete bez obav svěřit i sušičce prádla. Samozřejmostí je zipový uzávěr, který Vám ušetří práci při povlékání. A příjemná zpráva na závěr – na zip se vztahuje dlouhodobá záruka, pokud dojde k jeho poškození, rádi Vám jej zcela zdarma vyměníme, abyste se i nadále mohli těšit z našeho povlečení Stella.

K jersey povlečení doporučujeme naše samonapínací jersey prostěradla.

V nabídce máme také zušlechtěné Mako jersey povlečení z egyptské bavlny.

Zajišťujeme také zakázkové šití a potisk povlečení vlastním motivem.

zn: