Květované povlečení – udělejte si radost jarními motivy

Jaro – období, kdy květiny začínají pučet, příroda se zase začne oblékat do pestrých barev a žít naplno. Přeneste si krapet této jarní přírody i k vám domů s vysoce kvalitním květovaným povlečením, které rozzáří vaši ložnici. Spaní pod širákem, na rozkvetlé louce jistě má své kouzlo, ale také nějaké ty mouchy (a to doslova). S květovaným povlečením budete slastně usínat každý den a klidně po celý rok.

S květinovým povlečením máte krásnou jarní přírodu na dosah ruky, jedinečný design v podobě vlčích máků, růží, třešňových květů nebo tulipánů dokonale osvěží váš interiér a přinese kromě adekvátního odpočinku také stylový vzhled. Vyberte si motiv, který ideálně zapadne do vašeho příbytku, nebo k vaší povaze. Syté a hravé barvy vás nadchnou, uvidíte, že přítomnost květinových motivů zlepší vaši náladu.

Když už nemáte doma květiny od vaší drahé polovičky, můžete se alespoň (spolu) zachumlat do našeho moderního květovaného povlečení, které je vyrobeno z 100% čistě česané egyptské mako bavlny a umožňuje úpravy, jako Mako-Satén, Mako-Jersey a Mako-Batist. Pro maximální kvalitu a odolnost tyto bavlněné příze podstupují ještě tak zvaný proces mercerace. Díky tomu je povlečení měkčí, hebčí, lesklejší, odolnější, tvarově a barevně stálejší.

Aby si mohl vybrat skutečně každý, nabízíme květované povlečení v nejrůznějších rozměrech. Jedná se například o tyto rozměry:

  • 135 × 200 cm
  • 140 × 200 cm
  • 200 × 200 cm
  • 240 × 220 cm

Květované povlečení lze také rozdělit podle značek. Kromě naší české značky Stella Ateliers nabízíme také povlečení značek německých:

Květované povlečení – satén, jersey, batist

 

 

 

Další články:

Zpět do obchodu