x

Přihlášení:

Registrace

Vše o nákupu

2 roky záruka kvality

Na veškeré zboží poskytujeme 2 roky záruku.

Doživotní servis

Na zip poskytujeme doživotní bezplatný servis (oprava, výměna zipu).

Doprava a platba

Zboží je dodáváno ČESKOU POŠTOU a PPL SLUŽBOU.

Platba za zboží je dobírkou a převodem. Při platbě převodem je zboží posláno zákazníkovi, při připsání částky na účet firmy Stella Ateliers .

Slovensko: zboží je přepravováno firmou TOPTRANS , platba dobírkou i převodem.

Zboží můžete vrátit DO 14 DNÍ

Vrácení – máte právo nepoužité zboží do 14ti dní od jeho převzetí vrátit bez udání důvodu nebo vyměnit za jiné zboží v naší nabídce.

Termín dodání

Veškeré objednávky se snažíme vyřizovat v co nejkratším časovém intervalu. Konkrétní termín dodání Vám sdělíme po přijetí Vaší objednávky.

Ochrana osobních údajů

Zasláním objednávky či odesláním jakéhokoliv formuláře na webových stránkách www.stellaateliers.cz dáváte souhlas k tomu, aby (až do odvolání Vašeho souhlasu) byly Vaše osobní údaje zpracovávány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pro účely obchodní činnosti spol. Stella Ateliers s.r.o. . Registrační číslo subjektu u Úřadu pro ochranu osobních údajů: 00046217.

Zákaznický servis

S Vašimi náměty, stížnostmi nebo připomínkami k našim službám se na nás můžete kdykoliv písemně obrátit na naši poštovní adresu Stella Ateliers s.r.o., Anenská 348, 261 01 Příbram nebo e-mailovou adresu obchod@ateliers-stella.cz.

Reklamace

Prodáváme luxusní povlečení a další velice kvalitní produkty. S reklamací se tedy setkáváme minimálně. Kdyby přesto vznikl nějaký problém, reklamace se řídí obchodním zákoníkem České republiky. Formulář pro vrácení zboží, si můžete stáhnout zde. Kompletní znění reklamačního řádku naleznete v obchodních podmínkách zde.

Obchodní podmínky

Kompletní znění obchodních podmínek naleznete na adrese https://www.stellaateliers.cz/vop . Obchodní podmínky pro velkoobchod na adrese https://www.stellaateliers.cz/vovop .