Nová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečení
X
x Registrace

Exkluzivní podzimní kolekce povlečení Stella a Bauer 2022

Je to tu! Nové kolekce luxusního povlečení Stella a Bauer podzim 2022 jsou připraveny a čekají na vás. Objevte krásné vzory, které jste u nás ještě neviděli. Jistě najdete takový, který padne do vaší ložnice jako ulitý. Nebo byste už rádi začali s výběrem vánočních dárků? Luxusní povlečení je na to jako stvořené.

Rádi pro vás připravujeme stále něco nového a podzimní kolekce povlečení Stella Ateliers a Bauer jsou toho důkazem. Kolekce jsou postaveny na vzorech, které jsme na povlečení ještě nikdy nepoužili a každý je proto svým způsobem originál, ale najdete zde i nové odstíny barev u vzorů, které jste si oblíbili.

Čím jsou podzimní kolekce luxusního povlečení zajímavé?

Pokud jste našimi stálými zákazníky, jistě víte, že kombinace luxusu a komfortu je u nás samozřejmostí. Jako vždy se tedy můžete spolehnout na to, že veškeré ložní povlečení je vyrobeno z toho nejlepšího materiálu, jaký v oblasti ložního textilu existuje - egyptské Mako bavlny.

Základem každé kolekce jsou hebké a měkké látky v několika úpravách. U podzimní kolekce Stella 2022 je to Mako jersey, nemačkavá pletenina, jejíž jemnosti se nic nevyrovná, a Mako satén, u kterého budete obdivovat jeho lesklý povrch a dokonalou prodyšnost. U obou úprav se můžete těšit na to, že se vám bude spát doslova královsky.

V případě podzimní kolekce ložního prádla Bauer 2022 jsme jako vždy využili nepřekonatelný Mako brokát damašek, se kterým se pohodlí v posteli posouvá opět o úroveň výše. Přepych je u této úpravy bavlny zaručen vždy a všude.

Podzimní kolekce luxusního bavlněného povlečení Stella i Bauer vynikají především svými barvami a vzory. Mezi barvami vévodí hnědo-červené zemité odstíny, tmavá modř, jemná bílá, kombinace bílého podkladu a barevných květů, pomněnkové odstíny modré, jemná růžová a fialová i výrazná azurová barva.

U našich zákazníků jsou velmi oblíbená květovaná povlečení a v podzimní kolekci jsme s nimi opravdu nešetřili. Romantické luční kvítí, traviny, abstraktní květy i inspirace exotickými květinami - to vše je součástí podzimní nabídky. Chybět ale nesmí ani moderní geometrické, abstraktní i boho vzory, opět v neopakovatelném pojetí.

Pro vaše zdraví - OEKO-TEX certifikace

Naše výrobky nesou označení Oeko-Tex® Standard 100. To znamená, že neobsahují škodlivé chemické látky a jsou bezpečné pro vaše zdraví. Mako bavlna je navíc velmi hebká, prodyšná, nezpůsobuje podráždění ani alergie a na dotek je krásně jemná, takže se hodí pro všechny, i ty, co mají citlivější pokožku.

Exkluzivní podzimní kolekce povlečení Stella a Bauer 2022 Povlečení OLINA z kolekce Stella Ateliers Povlečení ALMA z kolekce Stella Ateliers Povlečení RUMI z kolekce Stella Ateliers Povlečení BELLUNO z kolekce Bauer Povlečení LIVORNO z kolekce Bauer

Další články: