Nová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečení
X
x Registrace

Přivítejte jaro ve své ložnici s novou kolekcí povlečení Stella Ateliers a Bauer

Jaro je v plném proudu a (nejen) příroda se vzpamatovává z dlouhé a vyčerpávající zimy. Vneste jarní atmosféru i do vaší ložnice díky nové jarní kolekci luxusního povlečení značek Stella Ateliers a Bauer

Jarní kolekce pro rok 2021 se nese v duchu pastelových tónů, květinových motivů a jemných, decentních vzorů. Nové kolekce zahrnují luxusní ložní povlečení z pravé egyptské bavlny v úpravách Mako brokát-damašek, Mako satén a Mako jersey. Každá z těchto úprav je charakteristická specifickými vlastnostmi, společným jmenovatelem však zůstává prvotřídní materiál z čisté česané Mako bavlny, vysoká kvalita a dokonalé zpracování.

Damaškové povlečení je příjemné na pohled i na dotek

Luxusní povlečení v úpravě Mako brokát-damašek vás jistě potěší svou měkkostí, vysokou odolností, příjemným omakem a dokonalým vzhledem. Damaškové ložní povlečení je vyrobeno z jednobarevné tkaniny, jejíž bohaté vzory vznikají tkaním na žakárovém ústrojí. Povlečení z naší nabídky je doplněno o třpytivý brokát, který dodává povlečení elegantní lesk a třpyt. Toto luxusní ložní povlečení naleznete v nové jarní kolekci německé značky Bauer, která zaručuje prvotřídní kvalitu a která uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

TIP: Damaškové povlečení Bauer MELLOW

Ložní povlečení Bauer MELLOW v růžových tónech vnese do vaší ložnice romantický a svěží nádech. Jemný motiv působí elegantním a luxusním dojmem, který je umocněn leskem typickým pro úpravu Mako brokát-damašek.

TIP: Damaškové povlečení Bauer GENTLE

Luxusní povlečení Bauer GENTLE s decentním vzorem jemných proužků na světlém podkladu bude působit elegantním dojmem v jakékoli ložnici. Vyberte si to pravé ze tří barevných variant: vínová, medově žlutá či šalvějově zelená.

Nadčasové saténové povlečení

Jarní kolekce 2021 značek Stella Ateliers a Bauer přináší zcela nové motivy a vzory saténového povlečení z Mako bavlny. Mako satén je typický svou jemností, pevností, leskem podobným hedvábí a hebkostí a patří tak mezi nejoblíbenější úpravy povlečení. Saténové povlečení má také výborné termoregulační vlastnosti a narozdíl od jeho umělých napodobenin neklouže, nestudí, neelektrizuje a nežmolkovatí. 

TIP: Saténové povlečení Stella Ateliers CLEOPATRA a GRAZIA

Povlečení CLEOPATRA a GRAZIA jsou ušitá ze 100% Mako bavlny v úpravě Mako satén DE LUXE a řadí se tak mezi ty nejluxusnější saténová povlečení. Modré povlečení GRAZIA i zlatavě žluté ložní prádlo CLEOPATRA jsou pokryty moderním květinovým motivem, který do vaší ložnice vnese pravou jarní atmosféru a honosný dojem.

TIP: Saténové povlečení Bauer SOFTLY 

Luxusní ložní povlečení Bauer SOFTLY je pokryto něžným motivem lučního kvítí na světlém podkladu a působí tak decentním a příjemným dojmem. Toto romantické saténové povlečení vnese do vaší ložnice jaro v jakémkoli ročním období.

U jerseyového povlečení oceníte všestranné pohodlí

Mako jersey představuje pleteninu, která je mírně roztažná, splývavá a nemusí se žehlit. Jerseyové povlečení si oblíbíte také pro jeho měkkost a jemnost na dotek. Vyberte si to své v nové jarní kolekci povlečení Stella Ateliers, která je plná nových motivů a vzorů, a to jak decentních, tak  i výrazných. Je pouze na vás, zda bude povlečení hlavní dominanta ložnice nebo její přirozená součást.

TIP: Saténové povlečení Stella Ateliers TIMON

Luxusní povlečení TIMON je zdobeno exotickým motivem palmových listů na béžovém podkladu a vykouzlí tak ve vaší ložnici neobyčejnou atmosféru. Užijte si hřejivou náruč luxusního jerseyového povlečení značky Stella Ateliers.

Přivítejte jaro ve své ložnici s novou kolekcí povlečení Stella Ateliers a Bauer MELLOW GENTLE CLEOPATRA a GRAZIA SOFTLY TIMON

Další články: