Oblékněte ložnici do luxusního povlečení v podzimních barvách

Když se léto rozloučí, krajina se začne barvit do podzimních odstínů a rána nejsou už tak teplá, je načase udělat si z ložnice útulné místo, kde se vám bude krásně usínat, i když venku začne vládnout nečas. Připravili jsme si pro vás několik tipů na bavlněné povlečení, které je pro podzim jako stvořené.

Výběr barvy a materiálu povlečení dokáže výrazně ovlivnit to, jak se nám bude spát. Luxusní bavlněné povlečení Stella Ateliers vyrobené z Mako bavlny je považováno za jedno z nejvhodnějších pro kvalitní spánek a to hned z několika důvodů. Mako bavlna je krásně měkká a hebká na dotek, takže když se do povlečení z Mako bavlny zachumláte, budete se cítit velmi příjemně. Bavlněné povlečení také krásně hřeje, což je pro podzimní dny přímo ideální. Zároveň je také velmi prodyšné a nebudete se pod ním potit.

Kromě materiálu je ale také důležitá volba barev, které ovlivňují naši náladu. Podzim je typický zemitými barvami, odstíny připomínající barvy zralého ovoce a padajícího listí. Na podzimním povlečení hrají prim výrazné odstíny hnědé, oranžová, červená, žlutá, béžová, bordó, zlatá nebo jemné odlesky stříbrné. Teplé barvy vás dokáží pocitově zahřát a navodit v ložnici příjemnou atmosféru.

Luxusní české povlečení s podzimním motivem - 6 skvělých tipů

V naší nabídce najdete mnoho barev i motivů podzimního povlečení na postel, díky kterým si můžete na podzim vyhrát se vzhledem ložnice do těch nejmenších detailů. Když k povlečení pořídíte ještě podzimně laděné dekorační polštářky a plédy, budete mít vždy připravené místo, kde si budete moci odpočinout a příjemně se vyspat.

Povlečení JULIA - jemnost v každém ohledu

Pokud jste příznivci elegance, ladnosti a nenápadných, ale rafinovaných detailů, je pro vás saténové podzimní povlečení JULIA jako stvořené. Jemně béžový podklad je doplněn krásným krajkovým motivem. Luxusní vzhled dodává povlečení i úprava Švýcarský Premium satén, díky které je povlečení jemně lesklé a dokonale hebké na dotek.

Zpět do obchodu