Luxusní povlečení Stella Ateliers

Zboží v košíku: 0

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese obchod@ateliers-stella.cz.

Kolekce JARO 2015

Jarní kolekce 2015 je šita v rozměru: cícha 135x200cm + polštář 70x90cm. /Není možné šití jiného rozměru/.

Máte rádi jaro? Aby ne, vše se probouzí, příroda rozkvétá, po dlouhé zimě se člověku vlévá nová energie do žil. Provětráváme šatníky, myjeme okna, uklízíme byt. A zkrášlujeme sami sebe – dopřáváme si nové oblečení. A co nové „oblečení“ pro Vaši postel? Vyberte si luxusní povlečení z naší zbrusu nové nabídky povlečení "jaro 2015" a spolu s Vámi může na jaře rozkvést i Vaše ložnice.

Luxusní ložní prádlo je vhodné pro všechny, kdo na sobě nešetří a vědí, že rozmazlování sama sebe není hřích. Čas od času bychom si měli všichni dopřát něco jen pro sebe a udělat si radost. Vždyť jste to právě Vy, kdo usilovně pracuje a často zapomíná na odpočinek. Pokud po náročném dni ulehnete do krásně povlečené postele, odpočinete si a do nového dne se vrhnete s obnovenými silami.

zobrazit více >

Jen kvalita

Abychom Vašemu odpočinku byli nápomocni, vyrábíme luxusní povlečení na postele z nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu. Nejčastěji se jedná o egyptskou bavlnu. Tu používáme pro výrobu bavlněného povlečení a také oblíbeného saténové povlečení – přesnější označení je povlečení z bavlněného saténu. Tyto materiály můžete znát i pod označením Mako Jersey a Mako satén. Do jarní kolekce jsme zařadili i luxusní saténové povlečení ze švýcarského premium saténu, který je z 100% super česané egyptské bavlny.

Zip navždycky

Naše povlečení je opatřené praktickým zipem. Záměrně u něj chybí jezdec, snažíme se tak předejít možnému poškození povlečení. Zip je všitý s překrytím, nezničí se při praní. Bojíte se, že když se zip rozbije, bude ložní prádlo nepoužitelné? Žádné obavy, vše vyřešíme na Vás. Na zip poskytujeme doživotní bezplatný servis. Pokud dojde k jeho poškození, rádi ho zdarma opravíme nebo vyměníme, abyste se i nadále mohli těšit z našeho povlečení Stella.

Jemná elegance

Jarní kolekce se vyznačuje jemnými, přívětivými barvami. Nečekejte barevnou smršť, převažují delikátní odstíny šedé a béžové, své nezastupitelné místo si drží i bílá barva. Vaše ložnice se jemnými barvami rozzáří a připraví se na příchod nejkrásnějšího ročního období.

Rozměr na míru

Výběr rozměru u jarní kolekce není náročný, vycházíme z požadavků našich zákazníků a připravili jsme pro Vás jednotný rozměr. Všechna nabízená luxusní bavlněná povlečení mají míry 135x200 cm.

Potěšení pro každého

Rozmazlujte se a dopřejte si to nejlepší. Probuzením v krásně povlečené posteli bude každý Váš den začínat jedinečným a nezapomenutelným zážitkem.  Poskytněte sobě a své ložnici luxusní povlečení z našeho ateliéru a poznejte, jak odlišný může být spánek v kvalitním a stylově dokonalém ložním prádle.

Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Kolekce JARO 2015

Zobrazeno: 1 - 0 z 0