x

Přihlášení:

Registrace

Luxusní přikrývky z ovčí vlny

Přikrývky z ovčí vlny jsou mezi zákazníky velice oblíbené, a to především díky svým unikátním vlastnostem. Vlněné přikrývky se vyznačují vysokou schopností termoregulace a dlouhou životností. Jsou vhodné i pro osoby trpící alergiemi a astmatem. ... zobrazit více

Produkty

FILTROVÁNÍ PRODUKTŮ

V této kategorii je celkem 1 produktů.

Seřazení:

Produktů na stránku:

zavřít

Vlněná přikrývka Woolmex - hřejivá

Cena: 3 120,- Kč

Skladem

Nechte se hýčkat přikrývkou z ovčí vlny. Uvidíte, že vám vaše tělo bude vděčné. Je to tak jednoduché, dopřát si klidný a zdravý spánek v náruči vlněné přikrývky.

Co můžete od přikrývek z ovčí vlny očekávat?

Luxusní přikrývky z ovčí vlny efektivně zabraňují nadměrnému pocení, výrazně pohlcují vodu i pot, a tak zajišťují svým uživatelům ideální tepelný komfort během zimních i letních měsíců. Protože je ovčí vlna zpracovávána velmi šetrně, jsou vlněné přikrývky vysoce kvalitní a neztrácejí nic z pozitivních atributů materiálu. Přítomný lanolín (někdy také vlnotuk) chrání před bakteriemi a dalšími mikroorganismy. Lanolín z ovčí vlny také zvyšuje celkovou odolnost a životnost vlny, protože zabraňuje jejímu lámání.

Na lidské tělo, respektive na lidskou pokožku, má ovčí vlna protizánětlivé účinky, je hebká na dotek a zklidňuje podrážděná místa.

Jaké přikrývky z ovčí vlny pro vás máme připravené?

Na našem e-shopu najdete přikrývky ze 100% bavlny na povrchu, vyplněné 100% ovčí vlnou Wool-line. Díky tomu přikrývky nezpůsobí zdravotní komplikace alergikům ani astmatikům. Také náročnějším zákazníkům, kteří vyžadují nekompromisní luxus, vyjdeme vstříc. Nabízíme exkluzivní a prémiové přikrývky z ovčí vlny Vabal z řady Charisma.

Využíváme rovněž patentovanou výplňovou hmotu Licier, kterou dosud žádný jiný výrobce nepoužil.

Přikrývky jsou dostupné v rozměrech 135 × 200 nebo 135 × 220 cm a ošetřují se chemickým čištěním (tetrachloreten) nebo praním.

Kvalitní spánek vám zajistí také luxusní bavlněné povlečení a prostěradla z naší nabídky. Přikrývky můžete doplnit o polštáře z ovčí vlny. V nabídce máme také péřové přikrývky a přikrývky z dutého vlákna.

Poskytujeme i služby zakázkového šití nebo digitální potisk povlečení vámi zvoleným motivem. Více informací o našich produktech a službách se dozvíte v blogu nebo v praktických radách.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Spánek hraje velice důležitou roli v našem životě a kvalitní povlečení může být klíčem k optimálnímu odpočinku. S našimi tipy budete schopni vybrat povlečení, které nejen skvěle doplní váš interiér, ale také poskytne maximální pohodlí pro váš spánek.

Materiál je základ

Jedním z nejdůležitějších faktorů, který byste měli během výběru povlečení zvážit, je materiál. Existuje nepřeberné množství materiálů, těmi nejlepšími však zůstávají přírodní vlákna, zejména ta bavlněná. Bavlněné povlečení totiž narozdíl od většiny syn...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Luxusní jarní povlečení: Inspirace pro vaši ložnici

Připravte se s námi na jaro, kdy se probouzí nejen příroda, ale i naše domovy. Jaro nám přináší nejen první teplé sluneční paprsky a rozkvétající květiny, ale také jedinečnou příležitost vytvořit zcela novou atmosféru v naší ložnici.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Dovolte pokožce dýchat i během noci díky luxusnímu bavlněnému povlečení

To, jak se cítíte během noci, výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho spánku. Pokud se ve spánku potíte nebo je vám zima, je šance, že se dobře vyspíte, malá. Víte, že povlečení může vhodně podpořit termoregulaci těla během noci a tím přispět k lepšímu spánku?

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >