x

Přihlášení:

Registrace

Luxusní péřové přikrývky

Péřové přikrývky jsou ideální pro každodenní použití. Díky vysoké odolnosti vám vydrží po velmi dlouhou dobu, a i když je budete častěji prát, neztratí své vlastnosti. Peří naše tělo dokáže dokonale zahřát, pohlcuje vlhkost a odvádí ji od těla. ... zobrazit více

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese povleceni@stellaateliers.cz.

Díky moderním technologiím a postupům výroby mají dnešní péřové přikrývky širokou škálu pozitivních vlastností.

Co vám péřové přikrývky nabízejí?

Peří jakožto přírodní materiál mnohem lépe udržuje teplo a perfektně pohlcuje vlhkost. Ideálně se hodí do zimních měsíců nebo chladnějších místností. Své využití ale najdou i v létě. Oproti jiným typům se péřové přikrývky velmi jednoduše udržují. Kromě větrání je zapotřebí pouze speciální prací prostředek.

Jaké péřové přikrývky pro vás máme připravené?

Oproti „tradičním“ péřovým přikrývkám u nás najdete vzdušné a lehké přikrývky, které díky svým tvarovým vlastnostem dokonale přilnou k vašemu tělu. V současnosti si mohou luxusní péřovou přikrývku pořídit také lidé trpící alergiemi. Špičkové zpracování zajistí dlouhou životnost a extrémně pevné švy a precizní šití eliminuje nepříjemné vylétávání peří.

Nabízíme běžné prošívané přikrývky, které mají pravidelný rozměr a díky své lehkosti jsou vhodné pro letní měsíce. Pokud nechcete dělat kompromisy ohledně ročních období, vyberte si například některou z našich celoročních péřových přikrývek z husího peří, prachového peří nebo jejich kombinace v různém poměru. Pro milovníky elegantních kousků nabízíme také přikrývky s lesklými proužky, originálními vzory nebo s povrchem z extra jemné kašmírské vlny. Díky široké nabídce rozměrů (140 × 200, 140 × 220, 200 × 200 apod.), si zajisté vybere každý.

K péřovým přikrývkám se výborně hodí péřové polštářeluxusní bavlněné povlečení a prostěradla z naší nabídky. V nabídce máme také přikrývky z dutého vlákna a přikrývky z ovčí vlny.

Naše služby zahrnují také digitální potisk podle zvoleného motivu a zakázkové šití. Další informace o produktech a službách naleznete v blogu nebo v sekci Praktické rady.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Spánek hraje velice důležitou roli v našem životě a kvalitní povlečení může být klíčem k optimálnímu odpočinku. S našimi tipy budete schopni vybrat povlečení, které nejen skvěle doplní váš interiér, ale také poskytne maximální pohodlí pro váš spánek.

Materiál je základ

Jedním z nejdůležitějších faktorů, který byste měli během výběru povlečení zvážit, je materiál. Existuje nepřeberné množství materiálů, těmi nejlepšími však zůstávají přírodní vlákna, zejména ta bavlněná. Bavlněné povlečení totiž narozdíl od většiny syn...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Luxusní jarní povlečení: Inspirace pro vaši ložnici

Připravte se s námi na jaro, kdy se probouzí nejen příroda, ale i naše domovy. Jaro nám přináší nejen první teplé sluneční paprsky a rozkvétající květiny, ale také jedinečnou příležitost vytvořit zcela novou atmosféru v naší ložnici.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Dovolte pokožce dýchat i během noci díky luxusnímu bavlněnému povlečení

To, jak se cítíte během noci, výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho spánku. Pokud se ve spánku potíte nebo je vám zima, je šance, že se dobře vyspíte, malá. Víte, že povlečení může vhodně podpořit termoregulaci těla během noci a tím přispět k lepšímu spánku?

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >