x

Přihlášení:

Registrace

Bavlno - lněné povlečení NATURE

Povlečení NATURE je ložní prádlo vyrobené ze směsi 100% česaných přírodních vláken v BIO kvalitě. Kombinace bavlny a lnu dodává tkaninám skvělé vlastnosti, a přitom zachovává vysoký standard kvality. Díky obsahu lněných vláken je povlečení vysoce savé, ale přitom ... zobrazit více

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese povleceni@stellaateliers.cz.

Povlečení NATURE je ložní prádlo vyrobené ze směsi 100% česaných přírodních vláken v BIO kvalitě. Kombinace bavlny a lnu dodává tkaninám skvělé vlastnosti, a přitom zachovává vysoký standard kvality.

Ložní lněné povlečení NATURE disponuje certifikací danou předními světovými standardy pro zpracování textilií z ekologicky vyráběných vláken (tzv. GOTS certifikát zaručuje ekologickou čistotu výroby i samotných výrobků). Povlečení NATURE nadchne každého, kdo je příznivcem šetrného stylu života.

Čím vás povlečení NATURE z bavlny a lnu potěší?

Stejně jako bavlněné povlečení, i luxusní ložní prádlo z bavlny a lnu vám přináší výhody, které od kvalitního povlečení očekáváte. Díky obsahu lněných vláken je povlečení vysoce savé, ale přitom v sobě vlhkost neuzavírá, naopak ji opět propouští do okolí. Pod lněným povlečením NATURE se tak nebudete nepříjemně potit a v zimě i v létě se pod ním budete cítit příjemně díky schopnosti vyrovnávání teplot. Tkanina je navíc krásně měkká a příjemná na dotek.

Jaké povlečení NATURE pro vás máme nachystané?

Luxusní povlečení NATURE v kolekci Stella Ateliers je úžasným způsobem, jak být ještě blíž k přírodě. Jemné odstíny bílé a béžové se hodí do všech ložnic a doplní styl klasický, moderní i rustikální.

K povlečení Nature doporučujeme saténová a jersey prostěradla z naší nabídky.

V případě zájmu o zakázkové šití nás neváhejte kontaktovat. Rádi pro vás zajistíme také potisk povlečení vlastním motivem.

Více o používaných přízích si můžete přečíst na našem blogu nebo v sekci Praktické rady.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Dovolte pokožce dýchat i během noci díky luxusnímu bavlněnému povlečení

Dovolte pokožce dýchat i během noci díky luxusnímu bavlněnému povlečení

To, jak se cítíte během noci, výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho spánku. Pokud se ve spánku potíte nebo je vám zima, je šance, že se dobře vyspíte, malá. Víte, že povlečení může vhodně podpořit termoregulaci těla během noci a tím přispět k lepšímu spánku?

Jakmile v noci ulehnete do postele, vaše tělesná teplota se automaticky začne mírně snižovat, aby dovolila tělu správně odpočívat. Když se ale začne naše tělesná teplota měnit vlivem toho, že je nám horko nebo naopak zima, narušuje to náš spánek. Dlouhodobě stabilní mikrokli...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Luxusní povlečení Stella Ateliers vás může provázet celý rok

Začátek roku je chvílí, kdy řada z nás bilancuje nad tím, co na nás čeká v následujících měsících. Chcete se mít celý rok na co těšit? Pokud jste pod stromečkem neobjevili české povlečení Stella Ateliers, je právě teď ta nejlepší chvíle, kdy si ho pořídit a užívat si klidný spánek každou noc, od ledna až do prosince.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Tip na ideální vánoční dárek - luxusní povlečení Stella z nové podzimní kolekce

Přemýšlíte, jaký dárek pod stromeček vybrat pro své nejbližší? Kvalitní a krásné české bavlněné povlečení je skvělé jako vánoční dárek pro ženy, muže a hodí se i jako firemní vánoční dárek. V naší nové kolekci luxusního povlečení Stella podzim 2023 jistě vyberete ten nejlepší vánoční dárek.

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >