x

Přihlášení:

Registrace

Hedvábné povlečení

Jedním z nejluxusnějších materiálů, z nichž se vyrábí ložní povlečení, je hedvábí. Povlečení z hedvábí není v českých domovech běžnou záležitostí, ale jedná se skutečně o exkluzivní produkt, který je určený pro ty nejnáročnější zákazníky, vyžadující nejvyšší kvalitu ... zobrazit více

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese povleceni@stellaateliers.cz.

Jedním z nejluxusnějších materiálů, z nichž se vyrábí ložní povlečení, je hedvábí. Povlečení z hedvábí není v českých domovech běžnou záležitostí, ale jedná se skutečně o exkluzivní produkt, který je určený pro ty nejnáročnější zákazníky, vyžadující nejvyšší kvalitu bez kompromisů.

Hedvábné ložní povlečení si můžete zakoupit i v našem internetovém obchodě, kde nabízíme hedvábné ložní prádlo od nejlepších světových výrobců, jako je např. Curt Bauer.

Luxusní hedvábné povlečení

Povlečení z hedvábí si v našem e-shopu můžete zakoupit nejen na tradiční rozměry 140 x 200 cm a 70 x 90 cm, ale i ve větších velikostech – 200 x 200 cm nebo 240 x 220 cm. Objednat si lze i samostatné povlečení na polštáře, a sice v rozměrech 80 x 80 cm nebo 40 x 80 cm. V nabídce máme i hedvábné povlečení pro polštáře s rámečkem (rozměry 50 x 50 a 40 x 40 cm). Pro výrobu povlečení je použito 100 % hedvábí a stejně jako u jiných materiálů je zde praktické zapínání zipem.

Výhody povlečení z hedvábí

Hedvábné povlečení patří mezi to nejlepší, co si do svého bytu či domu můžete dopřát. Ložní povlečení z hedvábí je na omak měkké a hladké, příjemně chladivé, saje pot a vyznačuje se vysokým leskem. Díky svým vlastnostem je vhodné i pro osoby trpící astmatem, pro něž jsou některé jiné látky nevhodné. Velkou předností hedvábného povlečení je i to, že je ideální jak pro léto, tak pro zimu – zatímco v letních měsících příjemně chladí, v zimě naopak člověka zahřeje.

Výroba pravého hedvábí

Pravé přírodní hedvábí se většinou vyrábí z výměšku žláz bource morušového (nočního motýla). Z nich se po ztuhnutí udělají tenká vlákna, ze kterých si pak motýl vytvoří kuklu. Jejím rozvinutím pak vznikne hedvábné vlákno, které je opravdu dlouhé – jeho délka se běžně pohybuje mezi 300 až 900 metry. Původem pochází hedvábí z Číny, která je stále jeho největším producentem, za ní pak následuje Indie a Uzbekistán.

K hedvábnému povlečení doporučujeme naše bavlněná saténová a jersey prostěradla.

Zajišťujeme také zakázkové šití a potisk povlečení vlastním motivem.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Dovolte pokožce dýchat i během noci díky luxusnímu bavlněnému povlečení

Dovolte pokožce dýchat i během noci díky luxusnímu bavlněnému povlečení

To, jak se cítíte během noci, výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho spánku. Pokud se ve spánku potíte nebo je vám zima, je šance, že se dobře vyspíte, malá. Víte, že povlečení může vhodně podpořit termoregulaci těla během noci a tím přispět k lepšímu spánku?

Jakmile v noci ulehnete do postele, vaše tělesná teplota se automaticky začne mírně snižovat, aby dovolila tělu správně odpočívat. Když se ale začne naše tělesná teplota měnit vlivem toho, že je nám horko nebo naopak zima, narušuje to náš spánek. Dlouhodobě stabilní mikrokli...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Luxusní povlečení Stella Ateliers vás může provázet celý rok

Začátek roku je chvílí, kdy řada z nás bilancuje nad tím, co na nás čeká v následujících měsících. Chcete se mít celý rok na co těšit? Pokud jste pod stromečkem neobjevili české povlečení Stella Ateliers, je právě teď ta nejlepší chvíle, kdy si ho pořídit a užívat si klidný spánek každou noc, od ledna až do prosince.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Tip na ideální vánoční dárek - luxusní povlečení Stella z nové podzimní kolekce

Přemýšlíte, jaký dárek pod stromeček vybrat pro své nejbližší? Kvalitní a krásné české bavlněné povlečení je skvělé jako vánoční dárek pro ženy, muže a hodí se i jako firemní vánoční dárek. V naší nové kolekci luxusního povlečení Stella podzim 2023 jistě vyberete ten nejlepší vánoční dárek.

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >