x

Přihlášení:

Registrace

Zdravotní anatomické polštáře IVORIMATEX

Vyzkoušejte luxusní zdravotní polštáře a dejte sbohem nepohodlnému spánku a bolestem krční páteře. Spaní na zdravotním polštáři si mohou dopřát muži i ženy všech věkových kategorií, a i děti se na zdravotních polštářích vyspí pěkně do růžova. zobrazit více

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese povleceni@stellaateliers.cz.

Myslete na své zdraví a pořiďte si zdravotní polštář. Anatomicky tvarované nebo klasické zdravotní polštáře poskytují během spánku oporu celé hlavě, a především krční páteři.

Čím vás luxusní zdravotní polštáře potěší?

Zdravotní polštáře jsou navrženy tak, aby působily pozitivně na náš organismus. Podle toho, jaká je vaše nejčastější poloha při spánku vyberte i tvar zdravotního polštáře. Při spánku na zádech můžete zvolit vyšší polštář, pokud spíte raději na břiše, sáhněte po nižším zdravotním polštář.

Jaké zdravotní polštáře naleznete v naší nabídce?

Připravili jsme pro vás nabídku luxusních zdravotních polštářů, mezi kterými najdete jak klasické tvary, tak speciální zdravotní polštáře vhodné pro těhotné ženy, kojence i děti. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů a výplní.

Anatomické zdravotní polštáře IVORIMATEX

Ivorimatex je španělský rodinný podnik působící více než 70 let a své úsilí soustředí na poskytování vysoce kvalitních výrobků za konkurenceschopné ceny. K výrobě zdravotních polštářů má firma vysoce kvalifikované pracovní síly ve výzkumu, designu a výrobních systémech. Pro výrobu produktů se používají moderní a inovativní materiály, které nepoškozují životní prostředí. Výběrem vhodného anatomického polštáře můžete Vaší krční páteři velmi odlehčit.

 

nabídce máme také polštáře z dutého vlákna a ovčí vlny.

Zdravotní polštáře doplňte například měkkými přikrývkami. Vše poté zahalte do luxusního bavlněného povlečení a matraci oblékněte do některého z kvalitních bavlněných prostěradel.

Věnujeme se rovněž zakázkovému šití a digitálnímu potisku povlečení podle motivu vybraného zákazníkem.

Více informací o našich službách a produktech naleznete v Praktických radách, sekci O nás nebo na blogu.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Spánek hraje velice důležitou roli v našem životě a kvalitní povlečení může být klíčem k optimálnímu odpočinku. S našimi tipy budete schopni vybrat povlečení, které nejen skvěle doplní váš interiér, ale také poskytne maximální pohodlí pro váš spánek.

Materiál je základ

Jedním z nejdůležitějších faktorů, který byste měli během výběru povlečení zvážit, je materiál. Existuje nepřeberné množství materiálů, těmi nejlepšími však zůstávají přírodní vlákna, zejména ta bavlněná. Bavlněné povlečení totiž narozdíl od většiny syn...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Luxusní jarní povlečení: Inspirace pro vaši ložnici

Připravte se s námi na jaro, kdy se probouzí nejen příroda, ale i naše domovy. Jaro nám přináší nejen první teplé sluneční paprsky a rozkvétající květiny, ale také jedinečnou příležitost vytvořit zcela novou atmosféru v naší ložnici.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Dovolte pokožce dýchat i během noci díky luxusnímu bavlněnému povlečení

To, jak se cítíte během noci, výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho spánku. Pokud se ve spánku potíte nebo je vám zima, je šance, že se dobře vyspíte, malá. Víte, že povlečení může vhodně podpořit termoregulaci těla během noci a tím přispět k lepšímu spánku?

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >