x

Přihlášení:

Registrace

Zdravotní anatomické polštáře IVORIMATEX

Vyzkoušejte luxusní zdravotní polštáře a dejte sbohem nepohodlnému spánku a bolestem krční páteře. Spaní na zdravotním polštáři si mohou dopřát muži i ženy všech věkových kategorií, a i děti se na zdravotních polštářích vyspí pěkně do růžova. zobrazit více

Produkty

FILTROVÁNÍ PRODUKTŮ

V této kategorii je celkem 1 produktů.

Seřazení:

Produktů na stránku:

zavřít

Polštář Salute

Cena: 720,- Kč

Skladem

Myslete na své zdraví a pořiďte si zdravotní polštář. Anatomicky tvarované nebo klasické zdravotní polštáře poskytují během spánku oporu celé hlavě, a především krční páteři.

Čím vás luxusní zdravotní polštáře potěší?

Zdravotní polštáře jsou navrženy tak, aby působily pozitivně na náš organismus. Podle toho, jaká je vaše nejčastější poloha při spánku vyberte i tvar zdravotního polštáře. Při spánku na zádech můžete zvolit vyšší polštář, pokud spíte raději na břiše, sáhněte po nižším zdravotním polštář.

Jaké zdravotní polštáře naleznete v naší nabídce?

Připravili jsme pro vás nabídku luxusních zdravotních polštářů, mezi kterými najdete jak klasické tvary, tak speciální zdravotní polštáře vhodné pro těhotné ženy, kojence i děti. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů a výplní.

Anatomické zdravotní polštáře IVORIMATEX

Ivorimatex je španělský rodinný podnik působící více než 70 let a své úsilí soustředí na poskytování vysoce kvalitních výrobků za konkurenceschopné ceny. K výrobě zdravotních polštářů má firma vysoce kvalifikované pracovní síly ve výzkumu, designu a výrobních systémech. Pro výrobu produktů se používají moderní a inovativní materiály, které nepoškozují životní prostředí. Výběrem vhodného anatomického polštáře můžete Vaší krční páteři velmi odlehčit.

 

nabídce máme také polštáře z dutého vlákna a ovčí vlny.

Zdravotní polštáře doplňte například měkkými přikrývkami. Vše poté zahalte do luxusního bavlněného povlečení a matraci oblékněte do některého z kvalitních bavlněných prostěradel.

Věnujeme se rovněž zakázkovému šití a digitálnímu potisku povlečení podle motivu vybraného zákazníkem.

Více informací o našich službách a produktech naleznete v Praktických radách, sekci O nás nebo na blogu.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Tip na ideální vánoční dárek - luxusní povlečení Stella z nové podzimní kolekce

Tip na ideální vánoční dárek - luxusní povlečení Stella z nové podzimní kolekce

Přemýšlíte, jaký dárek pod stromeček vybrat pro své nejbližší? Kvalitní a krásné české bavlněné povlečení je skvělé jako vánoční dárek pro ženy, muže a hodí se i jako firemní vánoční dárek. V naší nové kolekci luxusního povlečení Stella podzim 2023 jistě vyberete ten nejlepší vánoční dárek.

Nová kolekce luxusního povlečení Stella podzim 2023 je jako stvořená pro to, aby dělala radost. Kolekce nabízí rozmanité vzory i barvy. Najdete zde jednoduchá jednobarevná povlečení VALETTA, která se hodí jako vánoční d...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Nová kolekce luxusního damaškového povlečení Bauer podzim 2023 je tu!

Luxusní ložní povlečení od značky Curt Bauer patří mezi léty prověřenou kvalitu, ke které se naši zákazníci vždy rádi vrací. V nové podzimní kolekci, kterou najdete na našem e-shopu, se objevují dekorativní květované a zámecké motivy, jejichž rafinovanost dodá ložnici přepychový vzhled.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Oblékněte ložnici do luxusního povlečení v podzimních barvách

Když se léto rozloučí, krajina se začne barvit do podzimních odstínů a rána nejsou už tak teplá, je načase udělat si z ložnice útulné místo, kde se vám bude krásně usínat, i když venku začne vládnout nečas. Připravili jsme si pro vás několik tipů na bavlněné povlečení, které je pro podzim jako stvořené.

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >