Nová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečení
X
x Registrace

Luxusní péřové polštáře

Nadýchaný péřový polštář je ozdobou ložnice. Péřové polštáře z naší nabídky jsou krásně lehké, vzdušné a snadno se přizpůsobí tvaru vašeho těla. Nikde vás nebudou tlačit a váš spánek bude kvalitní a ničím nerušený. Vyzkoušejte spaní na luxusním péřovém polštáři. zobrazit více

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese obchod@ateliers-stella.cz.

Péřové polštáře patří mezi stálice českých ložnic a důvod je jasný – jejich nadýchanost je prostě nezaměnitelná s jinými materiály.

Čím vás luxusní péřové polštáře potěší?

Péřové polštáře v luxusních variantách, které najdete v naší nabídce, se stanou vaší oblíbenou lůžkovinou. Dokonale hebké peří má schopnost mezi sebou zadržovat vzduch, a proto jsou péřové polštáře stále krásně nadýchané a drží si tvar.

Díky tomu, že se péřové polštáře dobře přizpůsobují tvaru lidského těla, jsou velmi pohodlné a komfortní. Oceníte také jejich hřejivost. Polštář vyplnění peřím vás nebude v noci studit.

Jaké péřové polštáře pro vás máme nachystané?

Prozkoumejte nabídku našich kvalitních péřových polštářů, které jsou naplněny prachovým a ostatním peřím v různých poměrech. Čím vyšší je poměr prachového peří, tím je polštář kvalitnější a nadýchanější. Prachové peří je výborným izolantem a krásně hřeje.

 

nabídce máme také polštáře z ovčí vlny a polštáře z dutého vlákna. Péřové polštáře můžete doplnit péřovými přikrývkami.

Péřové polštáře si budou skvěle rozumět s luxusním bavlněným povlečením a bavlněnými prostěradly z naší nabídky.

Využít můžete rovněž naše služby zakázkového šití nebo vám zhotovíme digitální potiskpovlečení podle zvoleného motivu.

Zajímavé informace, rady a nápady naleznete v sekci O nás, v Praktických radách nebo na blogu.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Odhalujeme novou letní kolekci luxusního povlečení Stella 2023

Nové vzory, nové barvy a jako vždy vysoká kvalita materiálů - to je nová kolekce luxusního povlečení Stella pro letní sezonu 2023, kterou nyní najdete na našem e-shopu.Na své si přijdou jak milovníci přírodních květinových motivů, tak ti, co chtějí doplnit ložnici o jednobarevné nebo abstraktní povlečení.

V nové kolekci jistě najdete luxusní ložní prádlo, které bude pasovat do stylu vaší ložnice. Letní povlečení slibuje nové vzory a barvy.

Něžné květované povlečení

V letní kolekci Stella 2023 na vás čeká povlečení EIKE s romantickými květy na bílém podkladu. Více zemitě působí povlečení METODY ...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Zažijte jarní pohlazení se slevou 15 % na povlečení a doplňky Stella Ateliers

Abyste si mohli naplno užít jarní atmosféru, připravili jsme si pro vás akci, při které můžete objednat vybraná povlečení a doplňky do domácnosti s 15% slevou. Pro uplatnění 15% slevy stačí, když si během května vyberete povlečení nebo doplňky označené štítkem „AKCE” a v nákupním košíku uplatníte slevový kód ROZKVETLO15. Slevový kód lze využít až do 31. 5. 2023.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Jak poznat kvalitní povlečení? Zaměřte se na přízi

Víte, že o tom, jak kvalitní je povlečení, rozhoduje především použitá příze a hustota vláken a ne gramáž látky? Vysvětlíme vám, proč tomu tak je.

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >