x

Přihlášení:

Registrace

Luxusní péřové polštáře

Nadýchaný péřový polštář je ozdobou ložnice. Péřové polštáře z naší nabídky jsou krásně lehké, vzdušné a snadno se přizpůsobí tvaru vašeho těla. Nikde vás nebudou tlačit a váš spánek bude kvalitní a ničím nerušený. Vyzkoušejte spaní na luxusním péřovém polštáři. zobrazit více

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese povleceni@stellaateliers.cz.

Péřové polštáře patří mezi stálice českých ložnic a důvod je jasný – jejich nadýchanost je prostě nezaměnitelná s jinými materiály.

Čím vás luxusní péřové polštáře potěší?

Péřové polštáře v luxusních variantách, které najdete v naší nabídce, se stanou vaší oblíbenou lůžkovinou. Dokonale hebké peří má schopnost mezi sebou zadržovat vzduch, a proto jsou péřové polštáře stále krásně nadýchané a drží si tvar.

Díky tomu, že se péřové polštáře dobře přizpůsobují tvaru lidského těla, jsou velmi pohodlné a komfortní. Oceníte také jejich hřejivost. Polštář vyplnění peřím vás nebude v noci studit.

Jaké péřové polštáře pro vás máme nachystané?

Prozkoumejte nabídku našich kvalitních péřových polštářů, které jsou naplněny prachovým a ostatním peřím v různých poměrech. Čím vyšší je poměr prachového peří, tím je polštář kvalitnější a nadýchanější. Prachové peří je výborným izolantem a krásně hřeje.

 

nabídce máme také polštáře z ovčí vlny a polštáře z dutého vlákna. Péřové polštáře můžete doplnit péřovými přikrývkami.

Péřové polštáře si budou skvěle rozumět s luxusním bavlněným povlečením a bavlněnými prostěradly z naší nabídky.

Využít můžete rovněž naše služby zakázkového šití nebo vám zhotovíme digitální potiskpovlečení podle zvoleného motivu.

Zajímavé informace, rady a nápady naleznete v sekci O nás, v Praktických radách nebo na blogu.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Spánek hraje velice důležitou roli v našem životě a kvalitní povlečení může být klíčem k optimálnímu odpočinku. S našimi tipy budete schopni vybrat povlečení, které nejen skvěle doplní váš interiér, ale také poskytne maximální pohodlí pro váš spánek.

Materiál je základ

Jedním z nejdůležitějších faktorů, který byste měli během výběru povlečení zvážit, je materiál. Existuje nepřeberné množství materiálů, těmi nejlepšími však zůstávají přírodní vlákna, zejména ta bavlněná. Bavlněné povlečení totiž narozdíl od většiny syn...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Luxusní jarní povlečení: Inspirace pro vaši ložnici

Připravte se s námi na jaro, kdy se probouzí nejen příroda, ale i naše domovy. Jaro nám přináší nejen první teplé sluneční paprsky a rozkvétající květiny, ale také jedinečnou příležitost vytvořit zcela novou atmosféru v naší ložnici.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Dovolte pokožce dýchat i během noci díky luxusnímu bavlněnému povlečení

To, jak se cítíte během noci, výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho spánku. Pokud se ve spánku potíte nebo je vám zima, je šance, že se dobře vyspíte, malá. Víte, že povlečení může vhodně podpořit termoregulaci těla během noci a tím přispět k lepšímu spánku?

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >