x

Přihlášení:

Registrace

Luxusní polštáře z ovčí vlny

Luxusní polštáře z ovčí vlny od značky VABAL jsou výborným řešením, pokud chcete využívat výhody výplně z přírodního materiálu v kombinaci s moderním dutým vláknem. Měkkost a jemnost polštáře oceníte při ulehnutí do postele každý den. zobrazit více

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese povleceni@stellaateliers.cz.

Polštáře z ovčí vlny jsou krásně tvarované, s povrchovým prošitím. Abyste si mohli regulovat množství výplně, jsou polštáře vybaveny praktickým zipem. Sami si tak určíte, jak moc nadýchaný chcete polštář mít.

Co čekat od polštářů VABAL z ovčí vlny

Polštáře z ovčí vlny značky VABAL mají povrch vyrobený ze 100% husté tkané bavlny, která nepropouští drobná vlákna z výplně. Ta je tvořena kombinací 100% ovčí vlny WOOL-LINE a prostorově vrstvených termovláken SYNTI-LINE využívajících technologii dutého vlákna ve tvaru kuliček.

Jaké polštáře z ovčí vlny u nás najdete

Poskytujeme pohodlné polštáře s rozměrem 70x90 cm. Tyto luxusní polštáře z ovčí vlny lze prát v pračce na 60 °C. Při kombinaci s přikrývkami, luxusním povlečením a prostěradly z naší nabídky bude vaše postel dokonalým místem pro spánek.

Polštáře můžete doplnit o přikrývky z ovčí vlnyV nabídce máme také péřové polštáře a polštáře z dutého vlákna.

Vyzkoušet můžete i naše služby zakázkového šití nebo vám rádi potiskneme povlečení vaším vlastním motivem.

Informace o materiálech a značkách naleznete v příslušných kategoriích, v blogu nebo v sekci Praktické rady.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Spánek hraje velice důležitou roli v našem životě a kvalitní povlečení může být klíčem k optimálnímu odpočinku. S našimi tipy budete schopni vybrat povlečení, které nejen skvěle doplní váš interiér, ale také poskytne maximální pohodlí pro váš spánek.

Materiál je základ

Jedním z nejdůležitějších faktorů, který byste měli během výběru povlečení zvážit, je materiál. Existuje nepřeberné množství materiálů, těmi nejlepšími však zůstávají přírodní vlákna, zejména ta bavlněná. Bavlněné povlečení totiž narozdíl od většiny syn...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Luxusní jarní povlečení: Inspirace pro vaši ložnici

Připravte se s námi na jaro, kdy se probouzí nejen příroda, ale i naše domovy. Jaro nám přináší nejen první teplé sluneční paprsky a rozkvétající květiny, ale také jedinečnou příležitost vytvořit zcela novou atmosféru v naší ložnici.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Dovolte pokožce dýchat i během noci díky luxusnímu bavlněnému povlečení

To, jak se cítíte během noci, výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho spánku. Pokud se ve spánku potíte nebo je vám zima, je šance, že se dobře vyspíte, malá. Víte, že povlečení může vhodně podpořit termoregulaci těla během noci a tím přispět k lepšímu spánku?

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >