x Registrace

Povlečení s vlastním potiskem - tisk na zakázku

Digitální tisk s Vaší vlastní fotografií nebo s vlastním motivem /designem.
Připraveny jsou pro Vás dvě šablony,kam stačí vložit Vaše foto a máte originální ložní prádlo s potiskem na zakázku. zobrazit více

Produkty

FILTROVÁNÍ PRODUKTŮ

V této kategorii je celkem 4 produktů.

Seřazení:

Produktů na stránku:

zavřít

Cena

INDIVIDUAL tisk

Na objednávku

Povlečení NEWS

Cena: 3 900,- Kč

Na objednávku

Povlečení WANTED - kresba

Cena: 4 900,- Kč

Na objednávku

Povlečení WANTED - real foto

Cena: 3 900,- Kč

Na objednávku

Hledáte originální a současně praktický dárek pro svého blízkého či přítele? Nebo chcete usínat v peřinách, které nemá v ložnici nikdo jiný? Objednejte si luxusní povlečení s vlastním potiskem, na zakázku a přesně podle vašich představ. Jistě, ložní povlečení rozhodně nepatří mezi TOP dárky, které si přejeme k narozeninám, nebo o něj rok co rok píšeme Ježíškovi. Ale právě díky unikátnímu potisku se z obyčejného povlečení stane dar, který obdarovaný rozhodně nečeká. Nebo vás už nudí běžné a stále se opakující motivy povlečení v obchodech? Dejte si na povlečení vlastní potisk, možnosti jsou nepřeberné a záleží jen na vás, co se vám líbí a v čem chcete odpočívat. Potisk povlečení na zakázku realizujeme na základě vámi zaslaného designu. Může se jednat o fotografii nebo obrázek, takže lze vytisknout opravdu cokoli. Pokud nemáte jasnou představu, nechte se inspirovat našimi šablonami, do kterých jednoduše vložíte vybrané foto a originálnípovlečení je na světě.  Povlečení s vlastním potiskem je vyráběno pouze z nejkvalitnějších materiálů, konkrétně se jedná o dlouhovláknou egyptskou mako bavlnu, která se dále zpracovává do saténových tkanin (Mako satén). Takto připravené příze dále prochází zušlechťovacím procesem zvaným mercerace. Ten dodá tkanině vyšší pevnost, měkkost, hebkost, lesk podobný hedvábí a větší přídržnost barviv. Potisk povlečení je prováděn moderní digitální technologií, nemusíte se tedy obávat o jeho brzké opotřebení.

Z Vaší metráže Vám můžeme ušít, co si budete přát. Pro názornost na jednu ložní soupravu je spotřeba cca 6-7 běžných metrů látky. Přesná spotřeba záleží na motivu. Pokud tedy máte zájem o šití povlečení na zakázku dle Vašich představ, neváhejte a kontaktujte nás! Nabízíme také digitální tisk několika technologiemi.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Jak poznat kvalitní povlečení? Zaměřte se na přízi

Jak poznat kvalitní povlečení? Zaměřte se na přízi

Víte, že o tom, jak kvalitní je povlečení, rozhoduje především použitá příze a hustota vláken a ne gramáž látky? Vysvětlíme vám, proč tomu tak je.

Řada lidí si myslí, že kvalitu povlečení poznají podle gramáže látky, ale není tomu tak. Pokud si chcete pořídit opravdu kvalitní povlečení, musíte se orientovat podle toho, z jaké příze je povlečení vyrobeno.

Kvalitní bavlna = kvalitní příze

Pokud jde o bavlněné povlečení, o jeho kvalitě rozhoduje především odrůda bavlny, která je na jeho výrobu použita a její následné zpracován...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Objevte tajemství 50 odstínů šedé s naší Valentýnskou akcí

Láska má mnoho podob. Užijte si i vy Valentýna naplno, rozmazlujte své milované a nechte se rozmazlovat. Protože i my rádi rozmazlujeme, můžete si po celý únor objednat šedá povlečení s 10% SLEVOU a jako překvapení pro vás máme i speciální romantické valentýnské balení.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Poznejte povlečení z Mako saténu, který nestudí

Chcete povlečení, které vás v zimě příjemně zahřeje, ale nechcete se vzdát komfortu, příjemného materiálu ani pěkného vzhledu? Sáhněte po luxusním saténovém povlečení z Mako bavlny.

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >