Vysoká kvalita zpracováníVyberte si a nakupujte s 15% slevou!Nejlepší Mako bavlna na trhuKvětnové slevy 15 % s kódem ROZKVETLO15Ušito v ČeskuKvětnová akce - kupte teď a ušetřete!Vysoká kvalita zpracováníVyberte si a nakupujte s 15% slevou!Nejlepší Mako bavlna na trhuKvětnové slevy 15 % s kódem ROZKVETLO15Ušito v ČeskuKvětnová akce - kupte teď a ušetřete!Vysoká kvalita zpracováníVyberte si a nakupujte s 15% slevou!Nejlepší Mako bavlna na trhuKvětnové slevy 15 % s kódem ROZKVETLO15Ušito v ČeskuKvětnová akce - kupte teď a ušetřete!Vysoká kvalita zpracováníVyberte si a nakupujte s 15% slevou!Nejlepší Mako bavlna na trhuKvětnové slevy 15 % s kódem ROZKVETLO15Ušito v ČeskuKvětnová akce - kupte teď a ušetřete!Vysoká kvalita zpracováníVyberte si a nakupujte s 15% slevou!Nejlepší Mako bavlna na trhuKvětnové slevy 15 % s kódem ROZKVETLO15Ušito v ČeskuKvětnová akce - kupte teď a ušetřete!Vysoká kvalita zpracováníVyberte si a nakupujte s 15% slevou!Nejlepší Mako bavlna na trhuKvětnové slevy 15 % s kódem ROZKVETLO15Ušito v ČeskuKvětnová akce - kupte teď a ušetřete!
X
x Registrace

Batistové povlečení - bavlněný Mako Batist

Chcete-li vzdušné a lehké povlečení, vyberte si takové, které je vyrobené v úpravě Mako Batist, což je jemná, hustě tkaná 100% bavlna. Tento materiál je vhodný především na výrobu ložního prádla a zejména na péřové lůžkoviny, díky jeho vlastnosti nepropouštět ... zobrazit více

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese obchod@ateliers-stella.cz.

Chcete-li vzdušné a lehké povlečení, vyberte si takové, které je vyrobené z materiálu Mako Batist, což je jemná, hustě tkaná 100% bavlna. Tento materiál je vhodný především na výrobu ložního prádla a zejména na péřové lůžkoviny, díky jeho vlastnosti nepropouštět prachové peří. 

Na bavlněný Batist je možné tisknout ve všech možných barvách či vzorech, které dokonale doladí vaší ložnici. Může být hladké, či vzorované, jednobarevné nebo vícebarevné. Při výrobě Mako Batist povlečení se fantazii meze nekladou. Jak můžeme charakterizovat Mako a Batist? Mako označuje druh bavlny. Pochází z Egypta a patří mezi velmi kvalitní materiály. Má dlouhá a stabilní vlákna, která jsou typická svou lehkostí a odolností.

Pro jakostní hornoegyptskou bavlnu, která má vlákna dlouhá 30 až 34 mm, se používá název Mako bavlna. Vyrábí se z ní velmi kvalitní bavlnářské tkaniny vysoké jakosti. Batist je hustě tkaná tkanina, která se vyrábí z jemného vlákna. Obvykle je vyrobená z bavlny, především z Mako bavlny. Ta se používá z důvodu její lehkosti. Používají se i jiné materiály, např. viskóza, hedvábí či syntetické materiály. Na výrobu lůžkovin se bavlněné Batist tkaniny používají často. Díky svým vlastnostem jsou velmi oblíbené jako povlečení na polštáře a přikrývky, a to zejména u alergiků, protože dokáží udržet prachové peří uvnitř povlaku. Nejlepší látky z Mako Batist jsou označeny hodnotou 270 Nm, ty váží pouze 68 g/m2. Čím je vyšší počet Nm, tím jemnější a lehčí příze byla použita při výrobě. Pro Batist na výrobu povlečení ovšem nejsou tato čísla aktuální. U nich je hodnota většinou okolo 135 Nm. Námi nabízené batistové povlečení je o hodnotě 120 Nm/1g. Povlečení je možné sušit v sušičce, snadno se žehlí. V létě je chladivé a v zimě naopak příjemně hřeje.

Výhody povlečení z Mako-Batist

Velkou výhodou ložního povlečení Mako-Batist je to, že na svém povrchu nedrží lidské ani zvířecí chlupy, ale uvnitř drží prachové peří či jiný materiál. Je možné jej sušit v sušičce. Snadno se žehlí. Podle barvy a typu barvení je možné materiál prát na 40°C nebo 60°C – důležité jsou instrukce na etiketě! Batistové povlečení je v létě chladivé a v zimě příjemně zahřeje.

K batistovému povlečení doporučujeme naše bavlněná saténová a jersey prostěradla.

Zajišťujeme také zakázkové šití a potisk povlečení vlastním motivem.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Zažijte jarní pohlazení se slevou 15 % na povlečení a doplňky Stella Ateliers

Zažijte jarní pohlazení se slevou 15 % na povlečení a doplňky Stella Ateliers

Abyste si mohli naplno užít jarní atmosféru, připravili jsme si pro vás akci, při které můžete objednat vybraná povlečení a doplňky do domácnosti s 15% slevou.

Pro uplatnění 15% slevy stačí, když si během května vyberete povlečení nebo doplňky označené štítkem „AKCE” a v nákupním košíku uplatníte slevový kód ROZKVETLO15.

Slevový kód lze využít až do 31. 5. 2023.

Navštivte stránku AKCE, kde jsme pro vás připravili nabídku všech produktů, které v květnové akci najdete. 

Luxusní česk...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Jak poznat kvalitní povlečení? Zaměřte se na přízi

Víte, že o tom, jak kvalitní je povlečení, rozhoduje především použitá příze a hustota vláken a ne gramáž látky? Vysvětlíme vám, proč tomu tak je.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Objevte tajemství 50 odstínů šedé s naší Valentýnskou akcí

Láska má mnoho podob. Užijte si i vy Valentýna naplno, rozmazlujte své milované a nechte se rozmazlovat. Protože i my rádi rozmazlujeme, můžete si po celý únor objednat šedá povlečení s 10% SLEVOU a jako překvapení pro vás máme i speciální romantické valentýnské balení.

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >