Nová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečeníNová kolekce STELLA LÉTO 2023Objevte nové motivy luxusního povlečení
X
x Registrace

Hedvábné povlečení

Jedním z nejluxusnějších materiálů, z nichž se vyrábí ložní povlečení, je hedvábí. Povlečení z hedvábí není v českých domovech běžnou záležitostí, ale jedná se skutečně o exkluzivní produkt, který je určený pro ty nejnáročnější zákazníky, vyžadující nejvyšší kvalitu ... zobrazit více

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese obchod@ateliers-stella.cz.

Jedním z nejluxusnějších materiálů, z nichž se vyrábí ložní povlečení, je hedvábí. Povlečení z hedvábí není v českých domovech běžnou záležitostí, ale jedná se skutečně o exkluzivní produkt, který je určený pro ty nejnáročnější zákazníky, vyžadující nejvyšší kvalitu bez kompromisů.

Hedvábné ložní povlečení si můžete zakoupit i v našem internetovém obchodě, kde nabízíme hedvábné ložní prádlo od nejlepších světových výrobců, jako je např. Curt Bauer.

Luxusní hedvábné povlečení

Povlečení z hedvábí si v našem e-shopu můžete zakoupit nejen na tradiční rozměry 140 x 200 cm a 70 x 90 cm, ale i ve větších velikostech – 200 x 200 cm nebo 240 x 220 cm. Objednat si lze i samostatné povlečení na polštáře, a sice v rozměrech 80 x 80 cm nebo 40 x 80 cm. V nabídce máme i hedvábné povlečení pro polštáře s rámečkem (rozměry 50 x 50 a 40 x 40 cm). Pro výrobu povlečení je použito 100 % hedvábí a stejně jako u jiných materiálů je zde praktické zapínání zipem.

Výhody povlečení z hedvábí

Hedvábné povlečení patří mezi to nejlepší, co si do svého bytu či domu můžete dopřát. Ložní povlečení z hedvábí je na omak měkké a hladké, příjemně chladivé, saje pot a vyznačuje se vysokým leskem. Díky svým vlastnostem je vhodné i pro osoby trpící astmatem, pro něž jsou některé jiné látky nevhodné. Velkou předností hedvábného povlečení je i to, že je ideální jak pro léto, tak pro zimu – zatímco v letních měsících příjemně chladí, v zimě naopak člověka zahřeje.

Výroba pravého hedvábí

Pravé přírodní hedvábí se většinou vyrábí z výměšku žláz bource morušového (nočního motýla). Z nich se po ztuhnutí udělají tenká vlákna, ze kterých si pak motýl vytvoří kuklu. Jejím rozvinutím pak vznikne hedvábné vlákno, které je opravdu dlouhé – jeho délka se běžně pohybuje mezi 300 až 900 metry. Původem pochází hedvábí z Číny, která je stále jeho největším producentem, za ní pak následuje Indie a Uzbekistán.

K hedvábnému povlečení doporučujeme naše bavlněná saténová a jersey prostěradla.

Zajišťujeme také zakázkové šití a potisk povlečení vlastním motivem.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Luxusní povlečení Stella Ateliers - záruka kvality s certifikací Oeko-Tex® Standard

Luxusní povlečení Stella Ateliers - záruka kvality s certifikací Oeko-Tex® Standard

Vsaďte na kvalitu a vyberte si české povlečení a prostěradla, která se pyšní nejen složením z té nejkvalitnější Mako bavlny, ale jsou rovněž držitelem certifikace udělované zdravotně nezávadným materiálům.

Kvalitní bavlněné povlečení je nejen to, které vás bude hýčkat dokonale měkkým povrchem, ale mělo by být i šetrné k vaší pokožce a celkově přispívat ke zdravému spánku. Právě takové je luxusní povlečení Stella Ateliers, u kterého hraje důležitou roli použitá egyptská Mako bavlna. Její příze, zpracovaná do h...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Odhalujeme novou letní kolekci luxusního povlečení Stella 2023

Nové vzory, nové barvy a jako vždy vysoká kvalita materiálů - to je nová kolekce luxusního povlečení Stella pro letní sezonu 2023, kterou nyní najdete na našem e-shopu. Na své si přijdou jak milovníci přírodních květinových motivů, tak ti, co chtějí doplnit ložnici o jednobarevné nebo abstraktní povlečení.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Zažijte jarní pohlazení se slevou 15 % na povlečení a doplňky Stella Ateliers

Abyste si mohli naplno užít jarní atmosféru, připravili jsme si pro vás akci, při které můžete objednat vybraná povlečení a doplňky do domácnosti s 15% slevou. Pro uplatnění 15% slevy stačí, když si během května vyberete povlečení nebo doplňky označené štítkem „AKCE” a v nákupním košíku uplatníte slevový kód ROZKVETLO15. Slevový kód lze využít až do 31. 5. 2023.

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >