x

Přihlášení:

Registrace

Povlečení s vlastním potiskem - tisk na zakázku

Digitální tisk s Vaší vlastní fotografií nebo s vlastním motivem /designem.
Připraveny jsou pro Vás dvě šablony,kam stačí vložit Vaše foto a máte originální ložní prádlo s potiskem na zakázku. zobrazit více

Produkty

FILTROVÁNÍ PRODUKTŮ

V této kategorii je celkem 4 produktů.

Seřazení:

Produktů na stránku:

zavřít

Cena

INDIVIDUAL tisk

Na objednávku

Povlečení NEWS

Cena: 3 900,- Kč

Na objednávku

Povlečení WANTED - kresba

Cena: 4 900,- Kč

Na objednávku

Povlečení WANTED - real foto

Cena: 3 900,- Kč

Na objednávku

Hledáte originální a současně praktický dárek pro svého blízkého či přítele? Nebo chcete usínat v peřinách, které nemá v ložnici nikdo jiný? Objednejte si luxusní povlečení s vlastním potiskem, na zakázku a přesně podle vašich představ. Jistě, ložní povlečení rozhodně nepatří mezi TOP dárky, které si přejeme k narozeninám, nebo o něj rok co rok píšeme Ježíškovi. Ale právě díky unikátnímu potisku se z obyčejného povlečení stane dar, který obdarovaný rozhodně nečeká. Nebo vás už nudí běžné a stále se opakující motivy povlečení v obchodech? Dejte si na povlečení vlastní potisk, možnosti jsou nepřeberné a záleží jen na vás, co se vám líbí a v čem chcete odpočívat. Potisk povlečení na zakázku realizujeme na základě vámi zaslaného designu. Může se jednat o fotografii nebo obrázek, takže lze vytisknout opravdu cokoli. Pokud nemáte jasnou představu, nechte se inspirovat našimi šablonami, do kterých jednoduše vložíte vybrané foto a originálnípovlečení je na světě.  Povlečení s vlastním potiskem je vyráběno pouze z nejkvalitnějších materiálů, konkrétně se jedná o dlouhovláknou egyptskou mako bavlnu, která se dále zpracovává do saténových tkanin (Mako satén). Takto připravené příze dále prochází zušlechťovacím procesem zvaným mercerace. Ten dodá tkanině vyšší pevnost, měkkost, hebkost, lesk podobný hedvábí a větší přídržnost barviv. Potisk povlečení je prováděn moderní digitální technologií, nemusíte se tedy obávat o jeho brzké opotřebení.

Z Vaší metráže Vám můžeme ušít, co si budete přát. Pro názornost na jednu ložní soupravu je spotřeba cca 6-7 běžných metrů látky. Přesná spotřeba záleží na motivu. Pokud tedy máte zájem o šití povlečení na zakázku dle Vašich představ, neváhejte a kontaktujte nás! Nabízíme také digitální tisk několika technologiemi.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Spánek hraje velice důležitou roli v našem životě a kvalitní povlečení může být klíčem k optimálnímu odpočinku. S našimi tipy budete schopni vybrat povlečení, které nejen skvěle doplní váš interiér, ale také poskytne maximální pohodlí pro váš spánek.

Materiál je základ

Jedním z nejdůležitějších faktorů, který byste měli během výběru povlečení zvážit, je materiál. Existuje nepřeberné množství materiálů, těmi nejlepšími však zůstávají přírodní vlákna, zejména ta bavlněná. Bavlněné povlečení totiž narozdíl od většiny syn...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Luxusní jarní povlečení: Inspirace pro vaši ložnici

Připravte se s námi na jaro, kdy se probouzí nejen příroda, ale i naše domovy. Jaro nám přináší nejen první teplé sluneční paprsky a rozkvétající květiny, ale také jedinečnou příležitost vytvořit zcela novou atmosféru v naší ložnici.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Dovolte pokožce dýchat i během noci díky luxusnímu bavlněnému povlečení

To, jak se cítíte během noci, výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho spánku. Pokud se ve spánku potíte nebo je vám zima, je šance, že se dobře vyspíte, malá. Víte, že povlečení může vhodně podpořit termoregulaci těla během noci a tím přispět k lepšímu spánku?

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >