x

Přihlášení:

Registrace

Hedvábné povlečení

Jedním z nejluxusnějších materiálů, z nichž se vyrábí ložní povlečení, je hedvábí. Povlečení z hedvábí není v českých domovech běžnou záležitostí, ale jedná se skutečně o exkluzivní produkt, který je určený pro ty nejnáročnější zákazníky, vyžadující nejvyšší kvalitu ... zobrazit více

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese povleceni@stellaateliers.cz.

Jedním z nejluxusnějších materiálů, z nichž se vyrábí ložní povlečení, je hedvábí. Povlečení z hedvábí není v českých domovech běžnou záležitostí, ale jedná se skutečně o exkluzivní produkt, který je určený pro ty nejnáročnější zákazníky, vyžadující nejvyšší kvalitu bez kompromisů.

Hedvábné ložní povlečení si můžete zakoupit i v našem internetovém obchodě, kde nabízíme hedvábné ložní prádlo od nejlepších světových výrobců, jako je např. Curt Bauer.

Luxusní hedvábné povlečení

Povlečení z hedvábí si v našem e-shopu můžete zakoupit nejen na tradiční rozměry 140 x 200 cm a 70 x 90 cm, ale i ve větších velikostech – 200 x 200 cm nebo 240 x 220 cm. Objednat si lze i samostatné povlečení na polštáře, a sice v rozměrech 80 x 80 cm nebo 40 x 80 cm. V nabídce máme i hedvábné povlečení pro polštáře s rámečkem (rozměry 50 x 50 a 40 x 40 cm). Pro výrobu povlečení je použito 100 % hedvábí a stejně jako u jiných materiálů je zde praktické zapínání zipem.

Výhody povlečení z hedvábí

Hedvábné povlečení patří mezi to nejlepší, co si do svého bytu či domu můžete dopřát. Ložní povlečení z hedvábí je na omak měkké a hladké, příjemně chladivé, saje pot a vyznačuje se vysokým leskem. Díky svým vlastnostem je vhodné i pro osoby trpící astmatem, pro něž jsou některé jiné látky nevhodné. Velkou předností hedvábného povlečení je i to, že je ideální jak pro léto, tak pro zimu – zatímco v letních měsících příjemně chladí, v zimě naopak člověka zahřeje.

Výroba pravého hedvábí

Pravé přírodní hedvábí se většinou vyrábí z výměšku žláz bource morušového (nočního motýla). Z nich se po ztuhnutí udělají tenká vlákna, ze kterých si pak motýl vytvoří kuklu. Jejím rozvinutím pak vznikne hedvábné vlákno, které je opravdu dlouhé – jeho délka se běžně pohybuje mezi 300 až 900 metry. Původem pochází hedvábí z Číny, která je stále jeho největším producentem, za ní pak následuje Indie a Uzbekistán.

K hedvábnému povlečení doporučujeme naše bavlněná saténová a jersey prostěradla.

Zajišťujeme také zakázkové šití a potisk povlečení vlastním motivem.

Inspirujte se ve Stella magazínu

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Jak vybrat dokonalé a kvalitní povlečení

Spánek hraje velice důležitou roli v našem životě a kvalitní povlečení může být klíčem k optimálnímu odpočinku. S našimi tipy budete schopni vybrat povlečení, které nejen skvěle doplní váš interiér, ale také poskytne maximální pohodlí pro váš spánek.

Materiál je základ

Jedním z nejdůležitějších faktorů, který byste měli během výběru povlečení zvážit, je materiál. Existuje nepřeberné množství materiálů, těmi nejlepšími však zůstávají přírodní vlákna, zejména ta bavlněná. Bavlněné povlečení totiž narozdíl od většiny syn...

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Luxusní jarní povlečení: Inspirace pro vaši ložnici

Připravte se s námi na jaro, kdy se probouzí nejen příroda, ale i naše domovy. Jaro nám přináší nejen první teplé sluneční paprsky a rozkvétající květiny, ale také jedinečnou příležitost vytvořit zcela novou atmosféru v naší ložnici.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Dovolte pokožce dýchat i během noci díky luxusnímu bavlněnému povlečení

To, jak se cítíte během noci, výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho spánku. Pokud se ve spánku potíte nebo je vám zima, je šance, že se dobře vyspíte, malá. Víte, že povlečení může vhodně podpořit termoregulaci těla během noci a tím přispět k lepšímu spánku?

PŘEČÍST ČLÁNEK >
DALŠÍ ČLÁNKY >