VÁNOČNÍ AKCE sleva 500 Kč při nákupu nad 6000 KčKód: VANOCE23VÁNOČNÍ AKCE sleva 500 Kč při nákupu nad 6000 KčKód: VANOCE23VÁNOČNÍ AKCE sleva 500 Kč při nákupu nad 6000 KčKód: VANOCE23VÁNOČNÍ AKCE sleva 500 Kč při nákupu nad 6000 KčKód: VANOCE23VÁNOČNÍ AKCE sleva 500 Kč při nákupu nad 6000 KčKód: VANOCE23VÁNOČNÍ AKCE sleva 500 Kč při nákupu nad 6000 KčKód: VANOCE23
X
x

Přihlášení:

Registrace

Blog - vše o luxusním povlečení Stella Ateliers

Nový rok si zaslouží nové povlečení

Starý rok je za námi a ten nový teprve začíná. Ať už vaše novoroční předsevzetí byla jakákoli, do prvních dní a týdnů v novém roce můžete vstoupit s novým luxusním povlečením od Stella Ateliers.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Nová kolekce BIO povlečení, prostěradel a 100% recyklovatelného povlečení

Kolekce BIO povlečení a udržitelného povlečení ze 100% recyklovatelného materiálu je určena pro všechny, kteří myslí na budoucnost i na šetrný přístup k přírodě. Ekologický způsob pěstování a zpracování bavlny i použití 100% recyklovatelného cPLA materiálu snižují vliv na životní prostředí.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Udělejte z postele o něco zdravější místo. Použijte matracový chránič

Péče o dům nebo byt patří k samozřejmostem. Luxování podlahy, vytírání, mytí nádobí nebo utírání prachu zbavuje náš domov nečistot a udržuje ho v dobrém stavu. Ale co postel? Na tu se často zapomíná, a přitom matrace může být místem, kde se hromadí prach a případné zašpinění se odsud špatně odstraňuje. Proto existují matracové chrániče, které vám s tímto problémem pomohou.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Vyhodnocení FOTOSOUTĚŽE 25 let se Stellou v posteli

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili naší FOTOSOUTĚŽE a gratulujeme vítězům, kteří získávají 25 cen z luxusní edice ložního povlečení Stella Ateliers.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Nová podzimní kolekce povlečení Stella Ateliers 2021

Máme velkou radost, že vám můžeme představit novou podzimní kolekci luxusního povlečení Stella Ateliers 2021. Je plná něžných květů i abstraktních motivů.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Vyspěte se do růžova v luxusním saténovém povlečení

Když se řekne satén, jistě se vám vybaví něco jemného, lesklého, vzdušného a kvalitního. Ano, přesně takové je luxusní saténové povlečení Stella Ateliers.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Slavíme 25. narozeniny, jenže dárky dostanete vy! Zapojte se do FOTOSOUTĚŽE

Máte Stellu Atelliers již doma? Pak je první část soutěže právě pro vás! Pečlivě jsme vybrali 25 skvělých cen z LUXUSNÍ EDICE ložního povlečení Stella Atelliers.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Pojďme společně zavzpomínat na uplynulých 25 let

Máme velikou radost! Již brzy odstartujeme naši SOUTĚŽ o skvělé ceny! Těšíte se? My ano. Víme, že vás dárky od nás potěší!

PŘEČÍST ČLÁNEK >

Přivítejte léto v ložnici s prodyšným bavlněným povlečením

Hola, hola, slunce volá. Léto je dobou, kdy si můžeme užít dostatek slunce, tepla a čerstvého vzduchu. Stejně jako náš šatník se s příchodem léta odlehčuje, měla by i ložnice projít letní proměnou.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

My slavíme 25 let a vy dostáváte dárky

Užijte si s námi letní oslavu 25. výročí Stella Ateliers. Máme pro vás akční nabídky a dárky.

PŘEČÍST ČLÁNEK >

1 2 3 4 5 ..6