Luxusní povlečení Stella Ateliers

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Barva - orientační

Rozměry

Značka ložního prádla

Materiál ložního prádla

Kolekce ložního prádla

Cena

Akční nabídky

Luxusní povlečení

Spokojenost našich zákazníků je naší absolutní prioritou. Z tohoto důvodu při výrobě luxusního povlečení používáme pouze ty nejlepší materiály, které jsou na trhu dostupné. Základem pro naše luxusní povlečení na postele je pravá egyptská bavlna. Ta je ručně česaná, díky čemuž si udržuje velmi nízký podíl rostlinného znečištění. Bavlnu dále zpracováváme do tradičních saténových tkanin a jerseyových pletenin. Zhotovené příze se dále bělí, barví, tisknou a upravují pod přísným dohledem odborníků. Některé příze navíc prochází zušlechťovacím procesem zvaným mercerace. Ten dodává výslednému bavlněnému povlečení vyšší pevnost a afinitu k barvivům, lesk podobný hedvábí a příjemnější měkčí a hebčí omak. Hlavním důvodem obliby luxusního povlečení z egyptské bavlny jsou jeho vynikající užitné vlastnosti, především prodyšnost, savost, zdravotní nezávadnost a výtečné termoregulační schopnosti. Další předností je hladkost, vyjímečná měkkost, vzhledová stabilita a brilantnost barev. Luxusní ložní povlečení můžete léta prát a stále bude vypadat jako nové. Díky exkluzivní nabídce mnoha krásných vzorů si můžete vybrat to nejkrásnější luxusní povlečení, které se stane ozdobou Vaší ložnice. Navíc pro Vás každoročně připravujeme nové jarní a zimní kolekce. V nabídce naleznete nejen luxusní bavlněné povlečení naší české značky Stella, ale také ložní prádlo německých značek Estella a Curt Bauer. Celkově tak v naší nabídce naleznete několik druhů tkanin a pletenin. Tkané saténové povlečení v úpravě (bavlněný Satén, Mako Satén, švýcarský Premium Satén a jednobarevný Mako Satén UNI), tkané damaškové ložní prádlo v úpravě (Mako Damašek a Mako Brokát Damašek), tkané batistové povlečení v úpravě Mako Batist, tkané perkálové ložní prádlo (Kolekce JOY - látka z Itálie) a nežehlivé pletené jerseyové povlečení v úpravě (bavlněný Jersey a Mako Jersey). Pro ty nejmenší jsme pak připravili kolekci bavlněného ložního prádla Stella Baby a Bauer Baby. Pro teenagery kolekci Stella Inovation. Levné nelicencované, ale přesto kvalitní povlečení naleznete v sekci Stella Dreams.

zobrazit více >

Zdánlivá maličkost může přinést pohodu do běžného každodenního života

Cítíte se ráno po probuzení nevyspalí, unavení a celkově špatně naladění? Důvodů může být víc – od zdravotních potíží, přes nekvalitní matraci až po krátkou dobu spánku. Pomoci ale v každém případě může, pokud svou peřinu a polštář zahalíte do luxusního povlečení z naší nabídky. Postel Vás bude večer dříve lákat do svých tenat a ráno Vám dodá dobrý pocit do začátku nového dne. Vyzkoušejte naše luxusní povlečení a sami se přesvědčte, že i zdánlivá maličkost může přinést pohodu do běžného každodenního života.

Kvalita na prvním místě

Spokojenost našich zákazníků je naší absolutní prioritou. Z toho důvodu při výrobě používáme pouze ty nejlepší materiály, které jsou na trhu dostupné. Základem našeho luxusního povlečení na postele je egyptská bavlna nejvyšší kvality. Povlečení z přírodní bavlny je jedním z nejpříjemnějších a nejkvalitnějších materiálů, ze kterých se luxusní povlečení vyrábí. Egyptská bavlna je ručně česaná, díky čemuž si udržuje nízký podíl rostlinného znečištění.

Bavlněný jersey

Bavlněný jersey, nebo také mako jersey, je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro výrobu luxusního povlečení. Vděčí za to svým vynikajícím užitným vlastnostem. Jedná se o oboulícní úplet, který potěší svou snadnou údržbou – nevyžaduje žehlení. Je to čistě přírodní produkt, který je neobyčejně příjemný lidské pokožce. Pokud si přejete bavlnu a zároveň hledáte hebkou látku, u bavlněného jerseye nemůžete sáhnout vedle. Je to jedna z nejhebčích látek, které lze z bavlny získat. Čistě přírodní látka, která je ale podstatně jemnější než obvyklá tkaná bavlna.

Čím Vás potěší luxusní povlečení mako jersey?

Především svou hebkostí a příjemným pocitem na dotek. Speciální materiál zaručuje splývavost povlečení, které nemusíte žehlit. Pokud používáte sušičku prádla, bavlněné jersey povlečení jí můžete bez obav svěřit. Jako i u ostatního luxusního povlečení zde najdete zapínání na zip, které je praktické i bezpečné zároveň. Na zip se vztahuje doživotní záruka, pokud se Vám poškodí, rádi Vám ho zdarma opravíme nebo vyměníme.

Bavlněný satén

Saténové povlečení se těší dlouholeté oblibě. Jedná se o tkaninu tkanou v atlasové vazbě z čisté česané egyptské bavlny. Hladkého a lesklého vzhledu docílíme při výrobě pomocí speciální procesu zvaného mercerování. Látka se při něm ponoří do koncentrovaného roztoku louhu sodného. Nabobtnaná vlákna následně změní tvar. Materiál je výrazně pevnější a dochází k pevné fixaci barviva ve vláknech. Bonusem je výsledný jemný lesk na povrchu látky. Povlečení nestudí a neklouže.

Čím Vás potěší luxusní povlečení z mako saténu?

Vysoká kvalita použitých vláken zaručuje dlouhodobou životnost, pevnost a stálost materiálu. Při správné péči Vás bude luxusní bavlněné saténové povlečení těšit dlouhá léta. Příjemné jsou i jeho vynikající termoregulační vlastnosti. V létě Vás bude chladit, v zimě Vás bude hřát. Bavlněný satén nabízí i skvělé odvádění vlhkosti.

Další materiály

Nabízíme i luxusní povlečení z méně tradičních materiálů. Vybírat můžete kromě bavlněného povlečení i z naší nabídky originálního povlečení z batistu, perkálu, damašku, který může být v kombinaci s brokátem, nebo z delikátního hedvábí.

Rozměry a velikosti

Víme, že naši zákazníci pro přikrývky často požadují jiný než klasický rozměr. Vaše poptávky nás inspirují. Proto v současné chvíli nabízíme širokou škálu rozměrů luxusního povlečení tak, abychom bezezbytku vyhověli Vašim potřebám. Najdete u nás luxusní povlečení v rozměrech 135x200 cm, 140x200 cm, 200x200 cm a 240x200 cm. K některým velikostním variantám nabízíme i prodloužené verze, které jsou o 20 cm delší. Výsledné rozměry pak jsou 135x220 cm, 200x220 cm nebo 240x220 cm.

Barvy, vzory, designy

Kvalita materiálu je základním pilířem Vaší spokojenosti. Podstatné je ale i to, zda Vás povlečení zaujme svou barvou a designem. V našem sortimentu najdete lákavou nabídku rozličných barev, potisků, speciálních úprav, ornamentů a vzorů. Každoročně připravujeme nové jarní a zimní kolekce. Věnujte čas výběru luxusního ložního povlečení na postele, jedinečný vzhled Vaší ložnice pak bude Vaší sladkou odměnou.

Jak o luxusní povlečení pečovat

Před prvním praním radíme detailně prostudovat informace na etiketě. Všeobecně platí, že luxusní ložní povlečení můžete prát v pračce, lišit se mohou doporučené stupně praní u jednotlivých materiálů. Měli byste je vyprat před prvním použitím na maximální stupeň, který je uvedený na etiketě – ostatně jako všechny nové textilní výrobky. Pro delší životnost je vhodné prát povlečení na rub a se zapnutým zipem. Naše ložní prádlo můžete sušit v sušičce.

Váháte?

Stále váháte a nejste si jisti? Neváhejte a vyzkoušejte! Jen tak se jednoduše přesvědčíte o vynikající kvalitě našeho povlečení. Dopřejte si luxus v podobě luxusního ložního povlečení a rozmazlete se našimi kvalitními produkty.

Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Luxusní povlečení Stella Ateliers

Zobrazeno: 1 - 36 z 306

Sleva 10%
Luxusní povlečení ROLAND Luxusní povlečení ROLAND

Luxusní povlečení ROLAND

kód: 2250/905

Materiál: Perkal

1 341,- Kč (včetně DPH)

1490,- Kč

Sleva 10%
Luxusní povlečení RONDA Luxusní povlečení RONDA

Luxusní povlečení RONDA

kód: 2250/800

Materiál: Perkal

1 341,- Kč (včetně DPH)

1490,- Kč

Sleva 30%
Luxusní ložní povlečení PIETRO Luxusní ložní povlečení PIETRO

Luxusní ložní povlečení PIETRO

kód: 7894/900

Materiál: Mako-Satén

1 533,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 30%
Luxusní ložní povlečení LEFFE Luxusní ložní povlečení LEFFE

Luxusní ložní povlečení LEFFE

kód: 7894/100

Materiál: Mako-Satén

1 533,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 10%
Luxusní ložní povlečení BIBI Luxusní ložní povlečení BIBI

Luxusní ložní povlečení BIBI

kód: 7005/760

Materiál: Mako-Satén

1 971,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 10%
Luxusní ložní povlečení PAULINE Luxusní ložní povlečení PAULINE

Luxusní ložní povlečení PAULINE

kód: 7005/470

Materiál: Mako-Satén

1 971,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 10%
Luxusní ložní povlečení PATTERN Luxusní ložní povlečení PATTERN

Luxusní ložní povlečení PATTERN

kód: 7705/920

Materiál: Mako-Satén

1 971,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 10%
Luxusní ložní povlečení GRADIENT Luxusní ložní povlečení GRADIENT

Luxusní ložní povlečení GRADIENT

kód: 7701/665

Materiál: Mako-Satén

1 971,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 10%
Luxusní ložní povlečení ORIGAMI Luxusní ložní povlečení ORIGAMI

Luxusní ložní povlečení ORIGAMI

kód: 7700/290

Materiál: Mako-Satén

1 971,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 10%
Luxusní ložní povlečení LEXI Luxusní ložní povlečení LEXI

Luxusní ložní povlečení LEXI

kód: 7828/360

Materiál: Mako-Satén

1 971,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 10%
Luxusní ložní povlečení PETAR Luxusní ložní povlečení PETAR

Luxusní ložní povlečení PETAR

kód: 7008/180

Materiál: Mako-Satén

1 971,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 30%
Luxusní ložní povlečení LAURO Luxusní ložní povlečení LAURO

Luxusní ložní povlečení LAURO

kód: 7891/840

Materiál: Mako-Satén

1 533,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 30%
Luxusní ložní povlečení LIN Luxusní ložní povlečení LIN

Luxusní ložní povlečení LIN

kód: 7890/800

Materiál: Mako-Satén

1 533,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 30%
Luxusní ložní povlečení LAZARE Luxusní ložní povlečení LAZARE

Luxusní ložní povlečení LAZARE

kód: 7887/830

Materiál: Mako-Satén

1 533,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 30%
Luxusní ložní povlečení FELIKS Luxusní ložní povlečení FELIKS

Luxusní ložní povlečení FELIKS

kód: 7554/040

Materiál: Mako-Satén

1 533,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 30%
Luxusní ložní povlečení FRANJO Luxusní ložní povlečení FRANJO

Luxusní ložní povlečení FRANJO

kód: 7552/800

Materiál: Mako-Satén

1 533,- Kč (včetně DPH)

2190,- Kč

Sleva 10%
Luxusní ložní povlečení TIAGO Luxusní ložní povlečení TIAGO

Luxusní ložní povlečení TIAGO

kód: 2108/830

Materiál: Švýcarský Prémium-Satén

2 331,- Kč (včetně DPH)

2590,- Kč

Sleva 30%
Luxusní ložní povlečení DIVA Luxusní ložní povlečení DIVA

Luxusní ložní povlečení DIVA

kód: 2104/915

Materiál: Švýcarský Prémium-Satén

1 813,- Kč (včetně DPH)

2590,- Kč

Sleva 30%
Luxusní ložní povlečení FATIMA Luxusní ložní povlečení FATIMA

Luxusní ložní povlečení FATIMA

kód: 2099/340

Materiál: Švýcarský Prémium-Satén

1 813,- Kč (včetně DPH)

2590,- Kč

Sleva 30%
Luxusní ložní povlečení CLAUDIO Luxusní ložní povlečení CLAUDIO

Luxusní ložní povlečení CLAUDIO

kód: 2097/215

Materiál: Švýcarský Prémium-Satén

1 813,- Kč (včetně DPH)

2590,- Kč

Sleva 30%
Luxusní ložní povlečení JACOMO Luxusní ložní povlečení JACOMO

Luxusní ložní povlečení JACOMO

kód: 6785/960

Materiál: Mako-Jersey

1 673,- Kč (včetně DPH)

2390,- Kč

Sleva 30%
Luxusní ložní povlečení LEONARDO Luxusní ložní povlečení LEONARDO

Luxusní ložní povlečení LEONARDO

kód: 6785/230

Materiál: Mako-Jersey

1 673,- Kč (včetně DPH)

2390,- Kč

Sleva 30%
Luxusní ložní povlečení SALVATORE Luxusní ložní povlečení SALVATORE

Luxusní ložní povlečení SALVATORE

kód: 6785/205

Materiál: Mako-Jersey

1 673,- Kč (včetně DPH)

2390,- Kč

Sleva 20%
Luxusní ložní povlečení FATH Luxusní ložní povlečení FATH

Luxusní ložní povlečení FATH

kód: 6782/920

Materiál: Mako-Jersey

1 912,- Kč (včetně DPH)

2390,- Kč

Sleva 20%
Luxusní ložní povlečení GRÉTA Luxusní ložní povlečení GRÉTA

Luxusní ložní povlečení GRÉTA

kód: 6782/075

Materiál: Mako-Jersey

1 912,- Kč (včetně DPH)

2390,- Kč

Sleva 40%
Luxusní ložní povlečení FERENC Luxusní ložní povlečení FERENC

Luxusní ložní povlečení FERENC

kód: 6775/485

Materiál: Mako-Jersey

1 434,- Kč (včetně DPH)

2390,- Kč

Sleva 40%
Luxusní ložní povlečení DANIELLA Luxusní ložní povlečení DANIELLA

Luxusní ložní povlečení DANIELLA

kód: 6775/205

Materiál: Mako-Jersey

1 434,- Kč (včetně DPH)

2390,- Kč

Sleva 20%
Luxusní ložní povlečení PAOLA Luxusní ložní povlečení PAOLA

Luxusní ložní povlečení PAOLA

kód: 6769/950

Materiál: Mako-Jersey

1 912,- Kč (včetně DPH)

2390,- Kč

Sleva 20%
Luxusní ložní povlečení JESSICA Luxusní ložní povlečení JESSICA

Luxusní ložní povlečení JESSICA

kód: 6769/760

Materiál: Mako-Jersey

1 912,- Kč (včetně DPH)

2390,- Kč

Sleva 10%
Povlečení ALLEGRA Povlečení ALLEGRA

Povlečení ALLEGRA

kód: 6200/1229 JE

Materiál: Mako-Jersey

2 232,- Kč (včetně DPH)

2480,- Kč

Sleva 10%
Povlečení CLAUDIA Povlečení CLAUDIA

Povlečení CLAUDIA

kód: 6202/1238 JE

Materiál: Mako-Jersey

2 232,- Kč (včetně DPH)

2480,- Kč

Sleva 10%
Povlečení CLAUDIA Povlečení CLAUDIA

Povlečení CLAUDIA

kód: 6202/1234 JE

Materiál: Mako-Jersey

2 232,- Kč (včetně DPH)

2480,- Kč

Sleva 10%
Povlečení CLAUDIA Povlečení CLAUDIA

Povlečení CLAUDIA

kód: 6202/1233 JE

Materiál: Mako-Jersey

2 232,- Kč (včetně DPH)

2480,- Kč

Sleva 10%
Povlečení RUBY Povlečení RUBY

Povlečení RUBY

kód: 6199/1208 J.

Materiál: Mako-Jersey

2 232,- Kč (včetně DPH)

2480,- Kč

Sleva 10%
Povlečení RUBY Povlečení RUBY

Povlečení RUBY

kód: 6199/1209 J.

Materiál: Mako-Jersey

2 232,- Kč (včetně DPH)

2480,- Kč

Sleva 10%
Povlečení ALLEGRA Povlečení ALLEGRA

Povlečení ALLEGRA

kód: 6200/1229 SA

Materiál: Mako-Satén

2 079,- Kč (včetně DPH)

2310,- Kč